Viengulės lovos

Filtrai Slėpti filtrus 21prekių kategorijoje

Gintaro Baldai siūlo platų aukštos kokybės viengulių lovų asortimentą, kuris atitinka aukščiausius standartus. Mes garantuojame ilgaamžiškumą, patvarumą ir stilingą dizainą visiems mūsų produktams.

Skaityti pilną aprašymą

  Lova GRACIA

  Matmenys: 96 x 96 x 202 cm
  179 € 199 €
   Lova SOFIA

   Matmenys: 84 x 65 x 202 cm
   179 € 199 €
    Lova SOFIA

    Matmenys: 84 x 65 x 202 cm
    179 € 199 €
     Lova Marsel (900x1900)

     Matmenys: 101 x 79 x 203 cm
     159 € 177 €
      Kontinentinė lova + antčiužinis

      - Matmenys: 102 x 115 x 212 cm
      - Turi daugiau pasirinkimų
      770 € 856 €
       Lova IMPERIJA

       Matmenys: 129 x 110 x 216 cm
       265 € 294 €
        Lova Marsel (900x1900)

        Matmenys: 101 x 79 x 203 cm
        159 € 177 €
         Lova GRACE

         Matmenys: 96 x 75 x 205 cm
         347 € 386 €
          Lova SOFIJA

          Matmenys: 102 x 68 x 212 cm
          217 € 241 €
           Lova VENECIJA

           Matmenys: 144 x 31 x 215 cm
           269 €
           10 x 26.9 €
            Lova

            Matmenys: 127 x 30 x 210 cm
            197 € 219 €
             Lova VENECIJA

             Matmenys: 144 x 31 x 215 cm
             269 €
             10 x 26.9 €
              Lova KIDI (audinio pasirinkimas 1 gr.)

              - Matmenys: 108 x 81 x 218 cm
              - Turi daugiau pasirinkimų
              537 € 597 €
               Stalčiai lovai POK (900x2000)

               Matmenys: 95 x 67 x 206 cm
               313 € 348 €
                Lova POK (900x2000)

                Matmenys: 95 x 67 x 206 cm
                297 € 330 €
                 Lova RICKO

                 Matmenys: 96 x 80 x 205 cm
                 327 € 363 €
                  Kontinentinė lova + antčiužinis (audinio pasirinkimas)

                  - Matmenys: 102 x 115 x 212 cm
                  - Turi daugiau pasirinkimų
                  971 € 1 079 €
                   Lova (su audinio pasirinkimu)

                   - Matmenys: 138 x 35 x 227 cm
                   - Turi daugiau pasirinkimų
                   503 € 559 €
                    Kontinentinė lova su antčiužiniu (audinio pasirinkimas)

                    - Matmenys: 124 x 103 x 208 cm
                    - Turi daugiau pasirinkimų
                    728 € 809 €
                     Kontinentinė lova (audinio pasirinkimas)

                     - Matmenys: 124 x 139 x 208 cm
                     - Turi daugiau pasirinkimų
                     695 € 772 €
                      Lova DENI

                      Matmenys: 95 x 81 x 205 cm
                      397 € 441 €

                      Viengulės lovos internetu

                      VIENGULIŲ LOVŲ YPATUMAI

                      Viengulių lovų dydžiai

                      Viengulės lovos dažniausiai būna 90 x 200 cm, 100 x 200 cm, ir 120 x 200 cm dydžių. Kuo ypatingi kiekvienas iš šių dydžių ir kokiu atveju kurį pirkti?

                      90 x 200 cm dydžio lova yra labiausiai perkama dėl savo kompaktiškumo ir universalumo. Ši yra idealus pasirinkimas tiek vaikams, kurie yra pasiruošę pereiti iš vaikiškos lovytės į didesnę lovą, tiek suaugusiems. Jos kompaktiškumas leidžia sutaupyti gyvenamojo ploto erdvę, o patogus dydis užtikrina komfortišką ir kokybišką miegą. Be to, 90 cm plotis ir 200 cm ilgis tinka įvairių dydžių ir formų kambariams, todėl tokia lova yra puikus pasirinkimas įvairioms situacijoms.

                      100 x 200 cm dydžio lova suteikia šiek tiek daugiau erdvės ir yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta nevaržomai įsipatoginti. Ši lova yra idealus variantas paaugliams, taip pat suaugusiems, kurie nori komfortiško ir erdvaus miego. 100 x 200 cm lova yra dažnesnis pasirinkimas tų, kurie mėgsta dažnai ten drybsoti, o 90 x 200 cm dydžio lova jiems kiek per siaura. Tad tai puikus sprendimas, jeigu turite pakankamai erdvų miegamąjį ir norite investuoti į lovą, kuri suteikia daugiau patogumo.

                      120 x 200 cm dydžio lova yra išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina erdvę ir komfortą. Šis dydis yra itin populiarus tarp tų, kurie mėgsta didesnes lovas, ypač suaugusiems ar jaunimui, kurie vertina papildomą vietą savo miego kampelyje. Lovos dydis 120 x 200 cm suteikia daugiau laisvės judėti miegant, todėl tai yra puikus variantas tiems, kurie mėgsta plačiau išsitiesti arba turėti daugiau erdvės savo miegamajame. Be to, šis lovos dydis gali būti naudojamas kaip komfortiškas variantas miegoti dviems žmonėms, todėl tai gali būti naudinga tiems, kurie mėgsta dalintis lova su kitais.

                      Lovos aukštis - ar svarbu?

                      Lovos aukštis yra svarbus aspektas, kuris gali turėti įtakos jūsų miego kokybei ir komfortui. Dauguma žmonių renkasi aukštas lovas, nes jos suteikia lengvesnį įlipimą ir išlipimą, ypač vyresniems žmonėms ar tiems, kurie kenčia nuo stuburo ar sąnarių skausmų. Kita vertus, žemos lovos gali padėti sukurti modernų, minimalistinį kambario dizainą ir yra idealus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta miegoti žemai ir stabiliai. Be to, lovos aukštis gali turėti įtakos lovos saugumui, ypač vaikams. Taigi, kai renkatės savo idealią lovą, labai svarbu apsvarstyti ir lovos aukštį.

                      Skaityti plačiau
                      Suskleisti
                      VIENGULIŲ LOVŲ VARIACIJOS

                      Viengulės lovos su patalynės dėže

                      Viengulės lovos su patalynės dėže yra ne tik stilingas, bet ir labai praktiškas pasirinkimas. Šių lovų dizainas leidžia jums efektyviai išnaudoti erdvę, nes patalynės dėžė yra ideali vieta patalynės, antklodžių ar kitų daiktų laikymui. Tai ypač naudinga gyvenant mažesniuose butuose ar kambariuose, kuriuose trūksta erdvės. Be to, lovų su patalynės dėže dizainas leidžia lengvai pasiekti visus daiktus, todėl nebereikia rūpintis, kur laikyti sezonines drabužių kolekcijas ar retai naudojamus daiktus.

                      Šis sprendimas dar pravartus ir tuo, kad leidžia nesunkiai organizuoti daiktų laikymą. O ką jau kalbėti apie šių švarą ir tvarką.

                      Gintarobaldai.lt siūlo įvairias viengules lovas su patalynės dėžėmis, kurios yra ne tik funkcionalios, bet ir estetiškai patrauklios. Mūsų asortimente rasite įvairių dydžių, dizainų ir spalvų lovas, kurios pasižymi aukščiausia kokybe ir patvarumu. Pavyzdžiui, mūsų populiariausias modelis - viengulė lova su patalynės dėže ir antčiužiniu, kurios kokybiškas apdirbimas ir modernus dizainas leis jums mėgautis komfortišku ir kokybišku miegu. Be to, mūsų pasiūlymuose rasite ir kitus modelius, kurie pasižymi išskirtiniu dizainu ir aukščiausia kokybe.

                      Viengulės lovos su čiužiniu

                      Čiužinys yra neatsiejama lovos dalis, lemianti mūsų miego kokybę ir gerovę. Čiužinio pasirinkimas yra itin svarbus, kadangi jis turi būti pritaikytas kiekvieno asmeniniams poreikiams: kai kuriems žmonėms reikia kietesnio pagrindo, kitiems - minkštesnio. Be to, čiužinys turi atitikti lovą, ant kurios jis bus dedamas. Štai kodėl gintarobaldai.lt asortimente yra viengulių lovų su čiužiniais. Jums nereikės rūpintis čiužinio pasirinkimu, kadangi jis bus komplekte kartu su lova.

                      Čiužinys komplekte kartu su lova yra labai apsimokantis variantas dėl kelių pagrindinių priežasčių. Pirma, šis pasirinkimas palengvina pirkimo procesą, kadangi jums nereikia atskirai ieškoti ir pirkti čiužinio - jis jau yra komplekte. Antra, čiužinys ir lova, parduodami kaip komplektas, yra pritaikyti vienas kitam, todėl jūs galite būti tikri, kad čiužinys puikiai tiks jūsų lovai ir užtikrins jums maksimalų komfortą miegant. Galiausiai, čiužinys, parduodamas kartu su lova, dažnai būna pigesnis, nei jeigu jį pirktumėte atskirai, todėl taip galite sutaupyti pinigų. Dėl šių priežasčių čiužinio ir viengulės lovos komplektas yra ne tik patogus, bet ir finansiškai naudingas sprendimas.

                      Vienas iš mūsų populiariausių produktų - viengulė lova su antčiužiniu. Šis aukštos kokybės komplektas siūlo viską, ko reikia patogiam ir kokybiškam miegui: patvari ir stilinga lova, minkštas ir patogus antčiužinys, ir patogu bei erdvi patalynės dėžė. Taip pat mes siūlome įvairių dydžių ir dizainų lovas, tad rasite savo poreikius atitinkančią nepriklausomai nuo to, kokio dydžio yra jūsų miegamasis.

                      Viengulės lovos vaikams

                      Vaikų miegamąjį papuošianti viengulė lova turėtų būti ne tik patogi ir funkcionali, bet ir saugi. Svarbu, kad šioje būtų įrengti saugumo borteliai, kurie užtikrins, kad vaikas nenukris miegant. Be to, vaikams patinka lovos su įdomiais dizainais ir spalvotais motyvais, kurie gali skatinti jų kūrybiškumą bei praplėsti fantazijų pasaulį. Galite pasirinkti viengulės lovos dizainą, kuris atspindi vaiko pomėgius arba jo norus. Pavyzdžiui, jei jūsų vaikas mėgsta kosmosą, galite pasirinkti lovą su kosminiais motyvais arba žvaigždėmis. Jei jūsų vaikas yra nuotykių ieškotojas, lovos su džiunglių tema arba piratų laivu gali būti puikiu pasirinkimu. Ne mažiau svarbi ir spalva, vaikai dažnai mėgsta ryškesnes spalvas, kurios sukuria pakilią nuotaiką. Svarbu, kad vaiko lova ne tik atitiktų saugumo reikalavimus, bet ir būtų maloni bei patraukli vaikui ir padėtų sukurti jaukią ir smagią aplinką.

                      Skaityti plačiau Suskleisti
                      VIENGULIŲ LOVŲ PASIRINKIMAS GINTAROBALDAI.LT

                      Pigios viengulės lovos

                      Pigi kaina dažnai gali sukelti abejonių dėl produkto kokybės. Tačiau gintarobaldai.lt tvirtai tiki, kad kokybė ir prieinamumas gali keliauti kartu. Pigūs viengulės lovos pasiūlymai mūsų asortimente nereiškia, kad jums teks aukoti kokybę. Mes stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas mūsų klientas turėtų galimybę įsigyti aukščiausios kokybės baldus, nepriklausomai nuo jų biudžeto. Taip pat svarbu paminėti, jog mūsų ekonomiški variantai nėra prastos kokybės - jie vis dar atitinka aukštus gamybos standartus, užtikrindami patvarumą, komfortą ir stilių.

                      Kokybiškos viengulės lovos

                      Kokybė ir ilgaamžiškumas yra du esminiai veiksniai, renkantis viengules lovas. Gintarobaldai.lt tai puikiai supranta, todėl mes siūlome tik aukščiausios kokybės baldus, kurie užtikrins ilgą tarnavimo laiką. Mūsų viengulės lovos yra pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų ir atitinka griežtus kokybės standartus. Jos užtikrina patogumą, patvarumą ir stilių. Be to, mes suprantame, kad lovų kokybė tiesiogiai veikia jūsų miegą, todėl mes niekada neleidžiame, kad mūsų produktai būtų kompromisuojami. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad kiekviena mūsų siūloma viengulė lova būtų patvarus, patogus ir estetiškas pasirinkimas, kuris praturtintų jūsų miegamąjį ir užtikrintų kokybišką miegą.

                      Viengulės lovos 90 x 200 cm: Idealūs matmenys kiekvienam

                      90 x 200 cm dydžio viengulės lovos yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško komforto ir funkcionalumo. Šis dydis yra optimalus daugeliui žmonių, nes jis suteikia pakankamai vietos komfortiškam miegui, bet tuo pačiu metu nereikalauja turėti daug vietos kambaryje. 90 x 200 cm lovos yra ideali vieta atsipalaiduoti po sunkios dienos. Verta paminėti, šį dydį itin lengva suderinti su kitais baldais, kadangi jis neužima daug vietos.

                      Be to, šis dydis yra populiarus dėl savo universalumo. 90 x 200 cm viengulės lovos gali būti statomos tiek mažuose, tiek dideliuose kambariuose, nes šis dydis leidžia jas lengvai adaptuoti prie bet kokios erdvės. Be abejo, tokios viengulės lovos pravers ir tokiu atveju, jeigu kambaryje turi būti dvi lovos. Tai puikus pasirinkimas kartu gyvenantiems vaikams ar paaugliams.

                      Gintarobaldai.lt - tai vieta, kur galite rasti aukščiausios kokybės viengules lovas, atitinkančias jūsų asmeninius poreikius ir biudžetą. Mes siūlome platų asortimentą, kurį sudaro įvairūs dydžiai, dizainai ir funkcionalumai, pradedant stilingomis lovomis su patalynės dėžėmis ir baigiant kokybiškomis lovomis su čiužiniais. Mūsų ekonomiški variantai yra ypač patrauklūs, nes mes įrodome, kad pigi kaina nereiškia prastos kokybės.

                      Tuo tarpu, mūsų viengulės lovos, pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, atitinka griežtus kokybės standartus, užtikrina patogumą, patvarumą ir stilių. Mums rūpi jūsų miego kokybė, todėl mes siūlome tik geriausius produktus. Gintarobaldai.lt - tai jūsų patogumo, kokybės ir stiliaus garantas. Pasirinkę mus, jūs investuosite ne tik į kokybišką ir patogų miegą, bet ir į neprilygstamą klientų aptarnavimą. Mes visada esame pasiruošę padėti jums rasti tobulą viengulę lovą, kuri atitiktų visus jūsų poreikius.

                      Skaityti plačiau Suskleisti