Foteliai

Filtrai Slėpti filtrus 352prekių kategorijoje

Gintaro baldai foteliai internetu – puikus pasirinkimas Jūsų svetainei. Siūlome platų skirtingų stilių fotelių pasirinkimą už prieinamą kainą. Įsigykite Jums tinkamiausia fotelį internetu arba mūsų baldų salonuose. Kviečiame susipažinti su mūsų prekių asortimentu.

Skaityti pilną aprašymą

Foteliai internetu

Kaip išsirinkti Jums tinkamiausią fotelį

Fotelis – vienas jaukiausių namų baldų. Patogiame, kokybiškame fotelyje mėgsta įsitaisyti tiek jaunas, tiek senas. Nors savo parduotuvėse siūlome itin platų fotelių asortimentą, iš kurio išsirinksite Jums tinkamiausią variantą, rekomenduojame atkreipti dėmesį į mūsų specialistų parengtas gaires.

Tinkamas audinys

Išsirinkę Jums labiausiai tinkantį fotelio dizainą, atkreipkite dėmesį ir į tai, kokiu audiniu jis aptrauktas. Fotelio audinį reikėtų rinktis ne vien derinant jį prie bendro svetainės interjero, bet ir taikantis prie Jūsų gyvenimo būdo. Pavyzdžiui, prabangūs, šviesaus atspalvio foteliai netiks asmenims, auginantiems mažus vaikus ar turintiems gyvūnų.

Tinkamas fotelio dydis

Besirinkdami fotelį atkreipkite dėmesį ne tik į jo dydį, bet ir bendrus kambario ir jame esančių baldų matmenis. Visi kambaryje esantys baldai ir detalės turėtų atitikti proporcijas ir kartu atrodyti estetiškai bei harmoningai. Todėl nedideliame kambaryje rekomenduojame rinktis lengvai atrodančius fotelius - nemasyvius, ant aukštų, plonų kojelių. Tuo tarpu, jeigu įrenginėjate didelių gabaritų svetainę, rinkitės masyvius fotelius trumpomis kojelėmis.

Fotelių derinimas tarpusavyje

Tam, kad dar labiau papuoštumėte savo svetainę, interjero specialistai rekomenduoja įsigyti fotelių porą. Fotelių pora kambariui suteikia simetrijos, svetainė pradeda atrodyti kur kas elegantiškiau. Tačiau nebūtina įsigyti visiškai identiškų fotelių poros – foteliai gali būti tiek vienodo, tiek skirtingų stilių. Nebijokite eksperimentuoti ir atraskite labiausiai Jums tinkanti baldų derinį.

Miegamieji foteliai – ar verta įsigyti

Dažnas žmogus susimąsto apie tai, ar verta įsigyti miegamąjį fotelį. Miegamasis fotelis – tai puikus pasirinkimas didelių gabaritų svetainei ypač tada, kai sulauksite nelauktų svečių. Nedidukas fotelis taps patogia, pilnaverte miego vieta. Tačiau kas tinka didelei svetainei, visai netinka mažai. Mažoje svetainėje statyti miegamojo fotelio nerekomenduojame. Miegamasis fotelis yra didelių gabaritų, kadangi jo apačioje įmontuojamas miegamasis mechanizmas. Tokio tipo fotelis mažoje svetainėje atrodys griozdiškai, nederės prie bendro mažos svetainės interjero, todėl jeigu norite mažoje svetainėje organizuoti miego vietą, rekomenduojame rinktis dvivietę sofa-lovą.

Foteliai

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Daugiau informacijos apie slapukus.Valdyti slapukus.