Žurnaliniai staliukai

Filtrai Slėpti filtrus 607prekių kategorijoje

Žurnaliniai staliukai – vienas geriausių pasirinkimų, norintiems sukurti patogią ir jaukią aplinką neišleidžiant tūkstančių eurų žurnaliniam staliukui. Gintarobaldai.lt svetainėje rasite modernaus ir klasikinio dizaino, apvalių bei stačiakampių žurnalinių staliukų itin žema kaina. Mūsų siūlomi žurnaliniai staliukai tiks prie įvairių kitų baldų.

Skaityti pilną aprašymą

Gintaro baldai žurnaliniai staliukai Jūsų svetainei

Kaip rasti tinkamiausią žurnalinį staliuką?

Žurnalinis staliukas – tai vienas populiariausių svetainės baldų. Jis neužima daug vietos ir suteikia labai naudingo patogumo norint pavaišinti savo svečius, žaidžiant stalo žaidimus ar užsiimant kitokia panašia veikla.

Kadangi svetainė – tai mūsų namų vizitinė kortelė, tai be menkiausios abejonės norime, kad ji paliktų gerą įspūdį mūsų svečiams, todėl ji turi spinduliuoti klasiškumu, jaukumu bei patogumu. Nors svetainėje dominuoja minkšti baldai, dažnas namų šeimininkas nė neįsivaizduoja, kaip svarbu yra rasti tinkamus korpusinius baldus. Žinoma, minkštųjų baldų patogumas yra neįkainojamas, bet svečiai skiria daug dėmesio ir kitiems baldams – spintai, vitrinai, žurnaliniam staliukui. Tačiau ką vertėtų žinoti, kad žurnalinis staliukas puikiai tiktų prie mūsų svetainės ir padėtų kurti nuostabią aplinką? Kaip reikia ieškoti žurnalinio staliuko, kai pasirinkimas yra toks platus?

Perkant naują žurnalinį staliuką, kaip ir bet kokį kitą baldą, reikia gerai pasiruošti ir gerai žinoti patalpą. Kai išsirinksite jums patinkantį variantą, būtinai sužinokite, kiek jis užims vietos. Jeigu žurnalinį staliuką pirksite mūsų internetinėje parduotuvėje, staliukų matmenis rasite prekių aprašyme, todėl Jums teliks įsigyti sau patinkantį staliuką. Tai padarę sugebėsite tinkamai išdėstyti baldus, kad jie būtų lengvai prieinami bei leistų mums lengvai judėti. Taip pat išmatuokite ir savo patalpą. Šitaip sužinosite, ar galite patogiau sustatyti naująjį staliuką bei kitus baldus, galbūt norėsite apstatyti jį minkštaisiais baldais, taip užtikrindami maksimalų svečių ir namiškių komfortą.

Skaityti plačiau Suskleisti
Žurnalinių staliukų stiliai

Vienodas arba keletas nekontrastuojančių stilių yra labai svarbus tobulos svetainės bruožas, todėl kai ieškosite žurnalinio staliuko, būtinai priderinkite jį prie kitų svetainės baldų. Jei naudosite daug tokių pačių stilių, niekaip nesukursite kvapą gniaužiančios svetainės. Nerekomenduojame statyti modernus, minimalistinio staliuko klasikinio stiliaus svetainėje – baldai tarpusavyje atrodys neharmoningai. Atkreipkite dėmesį ir į žurnalinio staliuko formą – stačiakampiai staliukai labiau tinka modernaus tipo svetainėms, kai, tuo tarpu, didelių klasikinių svetainių savininkams rekomenduojame rinktis apvalius žurnalinius staliukus svetainei. Besirinkdami žurnalinį staliuką, atkreipkite dėmesį į savo gyvenimo būdą. Jeigu turite mažų vaikų ar gyvūnų, rinkitės stiklo elementų neturinčius, tvirtas kojeles turinčius žurnalinius staliukus. Jeigu nesate tikri, ar Jums patinkantis žurnalinis staliukas tiks Jūsų interjerui, siūlome peržiūrėti mūsų parengtus svetainės baldų komplektus. Tarp jų rasite 40 skirtingų stilių baldų komplektų, padėsiančiu Jums apsispręsti, kokio stiliaus baldai Jums tinką labiausiai. Nenorite įsigyti viso baldų komplekto – ne bėda! Spustelkite ant Jums labiausiai tinkančio baldų komplekto ir įsigykite tik tuos baldus, kurių Jums reikia labiausiai!

Kai ieškosite naujojo žurnalinio staliuko, pasistenkite, kad jis patenkintų Jūsų lūkesčius. Tai labai priklauso nuo jūsų poreikių ir norų, nes tik atsižvelgus į juos, baldas bus funkcionalus. Seniau dominavę milžiniški baldai jau išėjo iš mados, o žurnalinis staliukas yra labai nedidelis, bet efektyvus baldas. Dažniausiai sutinkami žurnalinių staliukų matmenys - maždaug 76 centimetrų pločio ir 100–120 centimetrų ilgio. Tačiau ne tiek svarbu, kokie staliuko parametrai, o tai, kaip žurnalinis staliukas ir kiti svetainės baldai dera tarpusavyje. Keletas taisyklių, padėsiančių išsirinkti ne tik gražų, bet ir patogų žurnalinį staliuką svetainei.

Nepamirškite, kad paprasčiausiai nusipirkti pirmus pasitaikiusius baldus pagal grožį nepakanka: kambarys atrodys niekam tikusiai ir jūs jausitės kvailai, jei baldai jums netarnaus. Tada svetainė neturės labai trūkstamos kibirkštėlės.

Skaityti plačiau Suskleisti