Prieškambario rūbų kabyklos

Filtrai Slėpti filtrus 114prekių kategorijoje

Drabužių kabykla – puikus pasirinkimas asmenims, norintiems turėti tvarkingą prieškambarį. Siūlome itin platų rūbų kabyklų ir kitų prieškambario baldų pasirinkimą, iš kurio išsirinksite poreikius atitinkančius baldus.

Skaityti pilną aprašymą

Gintaro baldai rūbų kabyklos internetu

Ką būtina žinoti renkantis rūbų kabyklą Jūsų prieškambariui?

Prieškambaris yra labai svarbi kiekvienų namų dalis. Šiuo metu yra gausu skirtingų prieškambario baldų,tad labai lengva pasiklysti tokioje didelėje pasirinkimų įvairovėje. Dažniausi reikalavimai, kuriuos žmonės kelia, yra tokie, kad koridorius turi būti paprastas, pernelyg neapkrautas, o taip pat jame turi tilpti visi reikalingi daiktai. Ši užduotis nėra viena iš lengvųjų, tačiau tikrai įmanoma, pasirinkus tinkamą rūbų kabyklą.

Turbūt vienas dažniausių variantų, kuriuos žmonės renkasi savo koridoriui, yra pastatoma rūbų kabykla. Toks variantas tikrai puikiai tinka dideliam prieškambariui, kai nereikia labai daug galvoti apie vietos taupymą. Taip yra būtent todėl, kad dažniausiai pastatomos kabyklos būna labai masyvios ir didelės. Taip pat, jei jose nėra durelių, užpildžius kabyklą drabužiais ji atrodo ganėtinai apkrauta, o tai savaime optiškai sumažina ir viso koridoriaus dydį. Būtent todėl, jei turite maža koridorių, apie pastatomą kabyklą reikėtų du kartus gerai pagalvoti.

Skaityti plačiau Suskleisti
Kabykla dideliame ir mažame prieškambaryje

Jei jūsų prieškambaris mažas, atkreipkite dėmesį į prie sienos montuojama rūbų kabyklas. Tokios kabyklos dažnai būna šiek tiek mažesnės už pastatomas, tačiau jos vis tiek yra ganėtinai talpios. Jei pasirinksite kabyklą su uždaromomis spintelėmis, jūsų koridorius tikrai vizualiai padidės. Jei dar labiau norite optiškai padidinti patalpą, pasistenkite rinkti šviesesnius, minimalistinio arba modernaus stiliaus kabyklą.

Ir dideliam, ir mažas prieškambariui universaliausias variantas būtų rūbų kabykla su lentyna. Tokia kabykla turi daugiau vietos, nes daiktus galima ir pakabinti, ir pasidėti. Taip pat, jos dažnai būna ne itin didelės, tad tiks ir mažas prieškambariui.

Svarbiausias faktorius, renkantis rūbų kabyklą savo namams yra tas, kad ji turi derėti prie bendro namų interejero dizaino ir prie kitų koridoriuje esančių baldų. Būtent todėl, jei nenorite skirti laiko baldų derinimui, visada galima pasirinkti jau paruoštą prieškambario baldų komplektą.

Skaityti plačiau Suskleisti