Miegamojo naktiniai staliukai

Filtrai Slėpti filtrus 151prekių kategorijoje

Naktiniai staliukai miegamajam – vienas geriausių pasirinkimų, norintiems organizuoti patogią, jaukią, tvarkingą ir skoningą erdvę apie savo lovą, tačiau nenorintiems mokėti krūvos pinigų už naktinį staliuką. Mūsų svetainėje rasite modernaus ir klasikinio dizaino naktinių staliukų itin žema kaina. Mūsų siūlomi naktiniai staliukai tiks bet kokiam miegamajam ir puikiai derės prie kitų jūsų baldų!

Skaityti pilną aprašymą

Naktiniai staliukai internetu

Kaip išsirinkti naktinį staliuką Jūsų miegamajam

Miegamasis kambarys yra neatsiejama kiekvieno gyvenamojo namo ar buto dalis. Dažnai žmonės pamiršta, koks iš tikrųjų jis yra reikšmingas. Kiekviena miegamojo detalė prisideda prie mūsų poilsio ir tinkamos aplinkos kūrimo, todėl kiekvienas centimetras turi ypatingą reikšmę. Dažnai žmonės nežino, kaip teisingai suderinti ir išsirinkti baldus, kokį kambario stilių pasirinkti, ar kokia spalva labiau tiks vienam ar kitam daiktui. Tai yra visiškai normalu – juk yra begalė skirtingų pasirinkimų, tad suklysti ypač lengva.

Rinkdamiesi baldus miegamajam kambariui pirmiausiai turėtume apsispręsti kokio interjero jis bus. Būtent tai yra tas atspirties taškas, nuo kurio priklauso kokius baldus mes rinksimės. Besirinkdami baldus dažniausiai daug laiko skiriame gero, patogaus čiužinio, spintos, lovos paieškai. Tačiau, ne ką mažesnę reikšmę turi lovos staliukai. Staliukas prie lovos ilgainiui gali tapti vienu patogiausių dalykų kambaryje. Jis puikiai tinka pasidėti mobiliajam telefonui ar knygai, kurią skaitote prieš miegą ar rytais, stiklinei vandens ar bet kam kitam. Moterims naktiniai staliukai puikiai praverčia pasidėti lūpų balzamui ar rankų kremui. Taip pat, naktiniai staliukai dažniausiai yra ta vieta, ant kurios laikome žadintuvus.

Skaityti plačiau Suskleisti
Erdvė ir vietos pojūtis

Jei norite sukurti erdvės ir vietos pojūtį mažame miegamajame, jums puikiai tiks minimalistinis baltas naktinis staliukas. Balti naktiniai staliukai labiau tinka mažuose kambariuose, nes jie tarsi padidina ir praplečia patalpą. Taip pat, balti baldai atrodo ypač tvarkingai ir gražiai. Tačiau, svarbu paminėti, kad baldų spalvą ir tekstūrą turėtumėte derinti ne tik pagal interjero dizainą, bet ir pagal savo gyvenimo būdą. Jei turite mažų vaikų ar naminių gyvūnų, rekomenduojama vengti baltos spalvos baldų, nes jie gali labai teptis. Tačiau, mažą miegamąjį šviesūs baldai vizualiai padidins. Jei jūsų miegamasis kambarys yra modernaus stiliaus, jame turėtų vyrauti modernaus stiliaus baldai. Modernus naktiniai staliukai dėl savo asketiškumo labiau tinka mažų gabaritų kambariams.

Jeigu jūsų miegamasis yra didesnis, geriau rinktis klasikinio stiliaus baltą naktinį staliuką. Klasikinio stiliaus baldai puikiai atrodo didesnėse patalpose, nes jie neužpildo visos erdvės. Tokio interjero dizaino kambaryje taip pat derėtų naktiniai staliukai iš medžio. Tinkamai parinkti jie gali suteikti miegamajam autentiškumo ir tematikos. Taip pat, klasikinio stiliaus kambaryje naktiniai staliukai prie lovos gali būti didesni. Dideliame kambaryje galite sutalpinti du lovos staliukus iš abiejų lovos pusių. Maži staliukai prie lovos yra taip pat patogūs, tačiau juk niekada nebūna per daug vietos būtiniausiems daiktams.

Jei nežinote kaip tinkamai suderinti staliukus prie lovos su kitais baldais, galite įsigyti jau sukomplektuotus miegamojo baldų komplektus. Į tokius rinkinius įeina lovos, spintos, komodos, spintelės ir kosmetiniai staliukai. Išsirinkę jums patinkančius baldus, visada galite juos apžiūrėti viename iš Gintaro baldai baldų salonų.

Skaityti plačiau Suskleisti