Vaikų kambario komplektai

Filtrai Slėpti filtrus 13prekių kategorijoje

Vaikų kambario komplektai – puikus pasirinkimas tėveliams, norintiems, kad jų vaikų kambarys atrodytų nepriekaištingai. Siūlome platų vaikų kambario baldų komplektų asortimentą, kuriame rasite tiek kūdikiams, tiek paaugliams skirtų baldų.

Skaityti pilną aprašymą

Gintarobaldai.lt vaikų kambario komplektai

Kaip išsirinkti vaiko kambario komplektą?

Namų interjeras yra labai svarbi kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis. Graži ir jauki namų aplinka veikia mūsų nuotaiką ir padeda geriau atsipalaiduoti. O ką jau kalbėti apie mažuosius namų gyventojus – tinkamai parinktos spalvos ir kitos detalės gali teigiamai paveikti vaiko raidą bei vystymąsi. Vaikų kambario komplektai būna skirtingų rūšių, tačiau dažniausiai tėvai nori, kad baldų komplektai mažiesiems būtų ne tik praktiški ir ilgai tarnaujantys, bet ir nebrangūs.

Kūdikio baldų komplektai dažnai būna pritaikyti tik tam tikram vaiko amžiui. Žinoma, be šių baldų apsieiti yra beveik neįmanoma – kiekvienai šeimai, susilaukusiai mažylio, prireikia mažiausiai lovytės. Tačiau, rinkdamiesi kūdikio kambario interjerą, tėvai turėtų atsižvelgti į vaikelio lytį. Baldų komplektas berniukui dažniausiai bus tamsesnių, sodresnių spalvų. Vienos populiariausių spalvų berniuko kambariui yra žalia ir mėlyna, o taip pat skirtingi šių spalvų atspalviai. Baldų komplektuose mergaitėms vyraus šviesios, pastelinės spalvos ir jų atspalviai. Mergaičių tėvai mėgsta rinktis rožinę, raudoną bei geltoną, o taip pat šių spalvų atspalvius. Tačiau, jei tėvai nori kambario baldais pasirūpinti dar nežinodami vaiko lyties, jie gali pasirinkti ir neutralesnių spalvų baldus vaiku kambariui.

Skaityti plačiau Suskleisti
Spalvos pasirinkimas

Pasirinkę neutralesnių spalvų baldų komplektus, tėvai taip pat gali sutaupyti, nes vaikui užaugus nebus būtina keisti visą baldų komplektą. Baldų komplektas paaugliui turėtų būtų kaip suaugusiojo kambarys, tačiau privalo turėti ir jaunatviškų detalių. Paauglio baldai retai būna rožiniai ar žydri – tokiame raidos laikotarpyje mažą dalį jaunuolių traukia ir džiugina būtent šios spalvos. Paauglystės laikotarpiu dažnai tam tikros spalvos jaunuolius gali net erzinti. Būtent todėl tėvai, norintys tuos pačius baldus naudoti kuo ilgiau, turėtų rinktis neutralesnių spalvų vaikų kambario komplektus.

Svarbu paminėti, kad baldų komplektas mažam kambariui turėtų būti šviesus, nes tokia spalva padės pagyvinti bei vizualiai padidinti patalpą. Taip pat, šviesios spalvos ramina žmonių nervų sistemą ir padeda geriau atsipalaiduoti, o taip pat nuteikia vaikų smegenis aktyvesniam vystymuisi bei skatina kūrybiškumą. Dideliame kambaryje galima pritaikyti ir tamsesnius, natūralios medienos rašto baldus, arba baldus su įdomesnėmis detalėmis ir elementais. Didelėse patalpose tokie baldai atrodo gyviau, o taip pat padeda užpildyti erdvę. Tačiau, vis gi specialistai rekomenduoja vaikų bei paauglių kambariams rinktis šviesias spalvas, nes jos teigiamai veikia atžalas bei gerina jų nuotaiką.

Skaityti plačiau Suskleisti
Stilingas jaunuolio kambarys

Šiais laikais, kai yra tiek daug skirtingų interjero stilių, kiekvienas žmogus gali pritaikyti ir atrasti jam labiausiai patinkantį kambario dizainą. Stilingas jaunuolio kambarys dabar tapo lengvai įgyvendinama misija. Turbūt vienas geriausių patarimų tėvams, norintiems būti tikrais dėl savo pasirinkimo bei žinoti, kad priėmė patį praktiškiausią sprendimą, būtų pasirinkti neutralių spalvų jaunuolio baldu komplektą, o detales patikėti savo atžalai. Taip pasielgę jūs ne tik būsite įsitikinę, kad baldai tiks prie jūsų namų interjero ir galės būti panaudoti net vaikams užaugus, bet ir leisite savo atžalai pasireikšti. Toks tėvų sprendimas skatins vaiko kūrybiškumą, tačiau yra ir dar svarbesnė šio poelgio detalė. Toks leidimas paaugliui pasireikšti leis jam suprasti, kad tėvai juo pasitiki ir duoda jam dalelę kontrolės, o tai yra ypatingai svarbu paauglystės laikotarpiu. Leidimas vaikui pačiam apsispręsti bent jau dėl smulkių kambario detalių ne tik paskatins vaiko mąstymą, bet ir sukurs tvirtesnį tėvų bei vaiko ryšį. O dar prie viso to, jūsų namuose bus nuostabus jaunuolio kambarys nebrangiai ir šiuolaikiškai. Na, o jei norite įvairius baldus apžiūrėti gyvai, galite užsukti į bet kurį Gintaro baldai baldų saloną.

Skaityti plačiau Suskleisti