Svetainės spintos

Filtrai Slėpti filtrus 577prekių kategorijoje

Spinta – stilingas, kokybiškas bei praktiškas svetainės baldas, kuris labai lengvai gali pakeisti visą kambario dizainą. Nesvarbu, ar jums reikia vietos knygoms, dekoratyviniams daiktams ar televizoriaus priedams – spinta gali padėti sukurti jaukią bei funkcionalią erdvę.

Skaityti pilną aprašymą

  Spinta SKY

  Matmenys: 106 x 171 x 40 cm
  290 € 579 €
   Spinta

   Matmenys: 196 x 200 x 58 cm
   368 € 409 €
    Spinta

    Matmenys: 60 x 217 x 35 cm
    139 € 154 €
     Spinta

     Matmenys: 255 x 219 x 65 cm
     669 € 743 €
      Spinta BOS

      Matmenys: 136 x 213 x 59 cm
      473 € 525 €
       Spinta

       Matmenys: 196 x 245 x 58 cm
       511 € 568 €
        Spinta

        Matmenys: 255 x 219 x 65 cm
        669 € 743 €
         Kampinė spinta

         Matmenys: 78 x 217 x 78 cm
         227 € 252 €
          Spinta

          Matmenys: 250 x 215 x 61 cm
          413 € 459 €
           Spinta

           Matmenys: 250 x 215 x 61 cm
           576 € 640 €
            Spinta STL19536

            Matmenys: 133 x 191 x 53 cm
            262 € 309 €
             Spinta STL19541

             Matmenys: 135 x 194 x 55 cm
             285 € 336 €
              Spinta

              Matmenys: 225 x 244 x 65 cm
              573 € 637 €
               Spinta STL19534

               Matmenys: 133 x 191 x 53 cm
               262 € 309 €
                Spinta

                Matmenys: 196 x 200 x 58 cm
                368 € 409 €
                 Spinta

                 Matmenys: 225 x 244 x 65 cm
                 573 € 637 €
                  Spinta STL19535

                  Matmenys: 133 x 191 x 53 cm
                  262 € 309 €
                   Spinta DOMENICA

                   Matmenys: 204 x 218 x 60 cm
                   626 €
                   10 x 62.6 €
                    Spinta GEM

                    Matmenys: 60 x 187 x 35 cm
                    125 € 139 €
                     Spinta

                     Matmenys: 203 x 215 x 61 cm
                     436 € 484 €
                      Spinta EVO

                      Matmenys: 200 x 216 x 56 cm
                      785 € 872 €
                       Spinta

                       Matmenys: 122 x 215 x 65 cm
                       319 € 354 €
                        Kampinė spinta KENT

                        Matmenys: 98 x 217 x 98 cm
                        428 € 476 €
                         Spinta DOMENICA

                         Matmenys: 70 x 199 x 41 cm
                         224 €
                         10 x 22.4 €

                         Spintos internetu

                         Kaip išsirinkti geriausią spintą savo svetainei?

                         Graži svetainė, tai nuostabių namų vizitinė kortelė. Joje sukuriama atmosfera palieką gerą įspūdį ne tik svečiams, bet ir leidžia atsipalaiduoti bei pailsėti namiškiams. Kiekvienas namų šeimininkas nori, kad jo svetainė ne tik gražiai atrodytų, bet ir būtų funkcionali bei patenkintu mūsų lūkesčius.

                         Jei norime, kad mus aplankę žmones jaustųsi kaip namuose, turime ne tik juos šiltai priimti, bet ir sukurti nuostabią atmosferą pasirinkus tinkamiausius baldus. Dabar svetainėse daugiausiai vietos užima minkštieji baldai, ant kurių sėdime, kad galėtume suteikti patogumo savo svečiams. Minkštiesiems baldams skiriame nepaprastai daug dėmesio, tačiau korpusiniams baldams – sekcijoms, stalams bei spintoms skiriame labai mažai dėmesio. Spintos, iš pirmo žvilgsnio, gali atrodyti kaip visiškai nereikšminga svetainės dalis, tad apie ją, kaip ir kitus korpusinius baldus, mes visiškai pamirštame, nors jie susilaukia labai daug lankytojų dėmesio. Spinta, yra funkcionaliausias namų baldas, o jų pasirinkimas yra labai didelis. Tačiau ką reikia žinoti, kad išrinkti tinkamą spintą, kuri puikiai prisidės prie likusių svetainės baldų?

                         Kai pirksite naująją spintą, labai gerai pasiruoškite. Naujas baldas reikalaus pokyčių baldų išdėstyme, tad gerai žinokite savo patalpos išmatavimus. Naujai sustatyti nauji bei seni baldai turi suteikti pakankamai erdvės laisvam judėjimui patalpoje. Gerai išmatuoti patalpą bei naująją spintą yra nepaprastai svarbu. Taip žinosite, ar ji lengvai prisitaikys prie jūsų kambario ir nebus per maža arba per didelė. Jeigu nežinote, kokią spintą jums derėtų pasirinkti, pasikonsultuokite su specialistais bei kvalifikuotais interjero dizaineriais, kurie išrinks Jums puikią spintą pagal jūsų poreikius. Jeigu nesate tikri, ar spinta Jums tinka arba norite ją apžiūrėti gyvai – atvykite į artimiausią Gintaro baldai baldų saloną. Dažniausiai, renkantis spintą svetainei rekomenduojame laikytis tokių proporcijų: svetainės spinta, indauja, televizoriaus staliukas turėtų užimti ne daugiau kaip du trečdalius sienos ploto.

                         Kaip išsirinkti spintą - į ką atkreipti dėmesį?

                         Renkantis spintą svetainei, svarbu atkreipti dėmesį į kelis pagrindinius aspektus, kurie padės rasti tobulą variantą jūsų poreikiams. Pirmiausia, apsvarstykite savo daiktų laikymo poreikius. Ar jums reikia daugiau vietos knygoms, dekoracijoms, televizoriaus priedams ar visiems šiems daiktams kartu? Pasirinkite spintą su tinkamu lentynų, stalčių ir spintelių deriniu, kad galėtumėte patogiai ir tvarkingai laikyti savo daiktus.

                         Antras svarbus aspektas – spintos dydis ir proporcijos. Prieš perkant, išmatuokite erdvę, kurioje planuojate statyti spintą. Įsitikinkite, kad ji netrukdys judėti kambaryje ir harmoningai derės su kitais baldais. Nepamirškite atsižvelgti į spintos aukštį – aukštesnės spintos gali suteikti daugiau vietos daiktams laikyti, tačiau gali užgožti mažesnį kambarį.

                         Trečias dalykas – spintos stilius ir medžiagos. Pasirinkite tokią svetainės spintą, kuri derėtų prie bendro jūsų svetainės interjero stiliaus. Jei jūsų svetainė yra modernaus dizaino, rinkitės spintą su švariomis linijomis ir neutraliomis spalvomis. Jei mėgstate klasikinį stilių, pasirinkite medinę spintą su puošniais raižiniais. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į spintos medžiagas – kokybiškos medžiagos užtikrins, kad spinta tarnaus ilgai ir atrodys puikiai.

                         Galiausiai, pagalvokite apie spintos funkcionalumą. Ar jums reikia spintos su uždaromis durimis, kad paslėptumėte daiktus, ar su atviromis lentynomis, kad galėtumėte eksponuoti dekoratyvinius daiktus? Galbūt jums patiktų spinta su stumdomomis durimis, kurios sutaupys vietos. Atidžiai apsvarstę šiuos aspektus, galėsite rasti tokią, kuri ne tik atitiks jūsų poreikius, bet ir papildys jūsų svetainės interjerą stilingu ir praktišku sprendimu.

                         Skaityti plačiau
                         Suskleisti
                         Stiliaus išlaikymas

                         Besirinkdami ir pirkdami naują spintą, stenkitės laikytis vientiso svetainės stiliaus. Atkreipkite dėmesį į tai, jog visi svetainės baldai derėtų tarpusavyje - kitaip niekaip nesukursite tobulos svetainės įvaizdžio. Įrengti gražų kambarį panaudojant visiškai skirtingų stilių baldus yra labai sunku. Būtinai priderinkite savo spintą prie likusių svetainės baldų, kad kambarys atrodytų jaukiai, santūriai bei harmoningai. Nenorite sukti galvos dėl baldų derinimo? Išsirinkite vieną iš mūsų sukomplektuotų svetainės baldų komplektų! Mūsų svetainėje rasite virš 40 skirtingo dizaino baldų komplektų, tarp kurių tikrai rasite Jums labiausiai tinkantį variantą. Nenorite pirkti viso baldų komplekto – ne bėda! Spustelkite ant Jums patinkančio svetainės baldų komplekto ir įsigykite svetainės spintą iš komplektą sudarančių dalių. Įsigyti Jums tinkamiausius baldus dar niekada nebuvo taip paprasta!

                         Puikūs svetainės baldai privalo būti funkcionalūs. Tuo pačiu bruožu turi pasižymėti ir jūsų naujoji spinta. Labai didelį vaidmenį šioje situacijoje turi jūsų poreikiai bei norai. Jei gerai pagalvosite, ką ketinate laikyti savo spintoje, ieškojimo užduotis taps gerokai lengvesnė. Dar prieš keliolika metų baldai, o dažniausiai didelės spintos, tarnaudavo kaip namo sandėliai, kur sugrūdami visi namo niekučiai. Prikrovus spintą bei kitus baldus visiškai nereikalingais daiktais, mes sukuriame betvarkę ir atimame iš patalpos visą jos jaukumą. Kambarys atrodys niekam tikusiai, jei neturės kibirkštėlės. Jūsų spinta turi talpinti tik svarbiausius daiktus, kurie turėtų būti lengvai prieinami patalpoje, kai sutiksite brangius svečius.

                         Spintos dizainas - kaip suderinti su kambario interjeru?

                         Renkantis spintą svetainei, svarbu, kad ji harmoningai derėtų su bendru kambario interjeru. Pradėkite nuo spintos stiliaus pasirinkimo, kuris atitiktų esamą dizaino temą. Jei jūsų svetainė įrengta moderniai, rinkitės spintą su švariomis linijomis, blizgiais paviršiais ir minimaliais dekoratyviniais elementais. Spintos su stiklo durimis arba metaliniais akcentais puikiai papildys šiuolaikinį interjerą, suteikdamos erdvei elegancijos ir modernumo.

                         Klasikinio stiliaus svetainėje medinė spinta su raižiniais, puošniomis rankenėlėmis ir šiltomis spalvų paletėmis atrodys puikiai. Tokia spinta suteikia kambariui prabangos ir rafinuotumo, kartu išlaikant jaukią ir svetingą atmosferą. Jei jūsų svetainė yra įrengta kaimišku stiliumi, rinkitės spintą iš natūralių medžiagų su grubiais paviršiais, kurie išryškina medžio tekstūrą. Tokie baldai suteikia kambariui autentiškumo ir natūralumo.

                         Nepamirškite spalvų derinimo – spinta turėtų papildyti esamas kambario spalvas ir sukurti harmoningą visumą. Neutralios spalvos, tokios kaip balta, pilka ar smėlio, yra universalios ir lengvai derinamos su įvairiais interjero stiliais. Jei norite suteikti kambariui akcento, pasirinkite ryškesnės spalvos baldą, kuris puikiai derės su kitais dekoro elementais, pavyzdžiui, pagalvėlėmis, užuolaidomis ar kilimais.

                         Galiausiai, apsvarstykite spintos apdailą ir detales. Blizgios apdailos spintos suteikia erdvei modernumo ir elegancijos, o matinės – ramybės ir subtilumo. Pasirinkdami tinkamas rankenėles ir kitas dekoratyvines detales, galite pridėti papildomo stiliaus ir charakterio. Suderindami spintos dizainą su bendru kambario interjeru, sukursite harmoningą ir estetiškai patrauklią erdvę, kurioje bus malonu leisti laiką tiek jums, tiek jūsų svečiams.

                         Skaityti plačiau Suskleisti
                         Kiti svetainės baldai

                         Kokie dar baldai praverstų svetainėje?

                         Svetainė yra pakankamai daugiafunkcinė erdvė. Mes ten ilsimės, pramogaujame ir priimame svečius, todėl svarbu pasirinkti tokius baldus, kurie ne tik atrodo gerai, bet ir suteikia komfortą bei praktiškumą. Vienas iš pagrindinių baldų yra sofa arba kampinė sofa, kuri suteikia daug vietos atsipalaidavimui. Rinkitės sofą su patogiomis pagalvėlėmis ir iš patvarios medžiagos, kad ši tarnautų jums ilgus metus. Prie sofos puikiai derės foteliai ar pufai, kurie suteiks papildomų sėdimų vietų ir pridės stiliaus jūsų erdvei.

                         Žurnalinis staliukas yra dar vienas būtinas baldas svetainėje. Jis gali būti naudojamas ne tik gėrimams ar užkandžiams padėti, bet ir kaip vieta laikyti žurnalams, nuotoliniams pultams ar dekoratyviniams daiktams. Rinkitės tokį kavos staliuką, kuris derės prie sofos ir kitų baldų stiliaus, taip pat galite apsvarstyti modelius su papildomomis laikymo vietomis, kad šis pasirinkimas būtų dar praktiškesnis.

                         Televizoriaus staliukas yra svarbus baldas tokiu atveju, jei jūsų svetainėje yra televizorius ar kiti pramogų įrenginiai. Toks baldas padės tvarkingai laikyti visus elektronikos priedus, kabelius ir nuotolinius pultus. Galite rinktis televizoriaus staliuką su uždaromis spintelėmis ar stalčiais, kad galėtumėte paslėpti daiktus ir išlaikyti tvarką kambaryje.

                         Galiausiai, nepamirškite apie aksesuarus ir mažesnius baldus, kurie suteikia jūsų svetainei asmeniškumo ir jaukumo. Tai gali būti lentynos knygoms ir dekoratyviniams daiktams, kilimai, kurie prideda komforto ir apibrėžia erdvę, arba konsoliniai staliukai, kurie gali būti naudojami kaip papildoma vieta dekoratyviniams elementams ar laikyti raktams bei laiškams. Šie papildomi baldai ir aksesuarai padės sukurti funkcionalią ir stilingą svetainę, kurioje bus malonu leisti laiką.

                         Skaityti plačiau Suskleisti