Foteliai su miegama dalimi

Filtrai Slėpti filtrus 311prekių kategorijoje

Miegamieji foteliai - puikus ir praktiškas pasirinkimas nedidelėms erdvėms. Fotelį su miegama dalimi galėsite skirti svečių patogiam miegui, o taip pat jį lengvai priderinsite prie kitų svetainės baldų

Skaityti pilną aprašymą

Modernūs miegami foteliai

Miegamieji foteliai – bene praktiškiausias pasirinkimas mažoms erdvėms, kuriose sunku įkurdinti minkštą kampą ar viengulę lovą. Toks sprendimas taip pat puikiai tiks laikinai įsikuriant nuomojamame būste ar neilgam apsistojant pas artimuosius.

Fotelis su miegama dalimi: privalumai ir trūkumai

Universalus miegamas fotelis puikiai tinka vaikų kambaryje – kol mažylis ramiai miega, šalia jo pailsėti gali ir mama ar tėtis. Be abejo, tokį baldą vėliau galima panaudoti ir kaip vaikišką lovą – patiesus patogų antčiužinį vietos vaikui jame tikrai užteks. Be abejo, miegamas fotelis su patalynės dėže puikiai pasitarnaus laikinai apsistojus pas draugus ar artimuosius arba trumpam išsinuomojus būstą be baldų. Dienos metu galėsite jį transformuoti į sėdimą poziciją, o patalynę saugiai sutalpinsite dėžėje, todėl namuose bus nesunku išlaikyti tvarką. Tiesa, turėtumėte nepamiršti, kad miegamieji foteliai – tik laikinas sprendimas, todėl neturėtumėte į jį žvelgti kaip į nuolatinę poilsio vietą. Atsiradus galimybei, tokį baldą pakeiskite lova – poilsis išsyk taps kokybiškesnis ir ramesnis.

Foteliai su miegama dalimi

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Daugiau informacijos apie slapukus.Valdyti slapukus.