Biuro kėdės

Filtrai Slėpti filtrus 297prekių kategorijoje

Biuro kėdės internetu – puikus pasirinkimas asmenims, norintiems nebrangiai ir paprastai įsigyti darbui skirtas kėdes. Siūlome platų biuro kėdžių asortimentą, kuriame rasite tiek kompiuterines kėdes, tiek susirinkimo kambariui skirtas kėdes. Kėdes lengvai galėsite derinte prie interjero ir jau esančių biuro baldų.

Skaityti pilną aprašymą

Biuro kėdės internetu

Kaip išsirinkti darbo kėdę jūsų biurui?

Darbo kėdė - tai svarbiausias biuro baldas. Darbo kėdės biurui yra labiausiai atsakingos už darbuotojų sveikatą ir gerovę. Už bendrą tvarką ir gerovę biure atsako daugybė įvairiausių faktorių, tačiau tinkamos kėdės darbui – tai lyg namo pamatas. Tinkamas stalas bei kėdė labiausiai įtakoja darbo vietos biure ergonomiką, tad į ką reikia atkreipti dėmesį norint išsirinkti darbo kėdę biurui?

Kiekvienas pagrindinis biuro baldas turi būti patogus. Prieš įsigyjant naujas darbo kėdes įsitikinkite, kad jos ne tik pakankamai patogios sėkmingam darbui, bet ir atitinka visus ergonomikos darbo vietoje reikalavimus. Dirbantis prie kompiuterio žmogus turi turėti kėdę, kurios aukštis gali būti koreguojamas, alkūnės sulenktos 90 laipsnių kampu, atitinkama atrama nugaros apačiai ir bent 45 centimetrų atstumas iki kompiuterio ekrano. Tokiam darbui puikiai tinka kompiuterinė kėdė su porankiais. Kėdės aukštis turi būti nustatytas taip, kad darbuotojo visos pėdos stovėtų ant žemės. Į grindis pilnai besiremiančios kojos – tai ženklas, kad kedės aukštis yra taisyklingas.

Skaityti plačiau Suskleisti
Tinkamas pasirinkimas

Ieškokite tokios kedės, kuri atitiks jūsų ūgį, svorį bei kūno sudėjimą. Kadangi darbo metu praleidžiate labai daug laiko šioje kėdėje, pasistenkite užtikrinti maksimalų patogumą. Tinkamiausia biuro kėdė skatins jus išlaikyti tiesią, taisyklingą sėdėjimo poziciją, taisyklingai atlaikys kūno svorį bei suteiks atitinkamą apsaugą nugaros apačiai. Kėdė su atitinkamu atlošu galvai puikiai tinka žmonėms, kurie darbo metu ilgą laiką nekeičia sėdėjimo padėties.

Gamybos medžiagos turi labai didelę įtaką tinkamos kėdės pasirinkimui. Jau minėjome, kad darbo kėdės ir stalai – tai labiausiai naudojami biuro baldai, todėl darbdavys privalo užtikrinti jų ilgaamžiškumą. Tinkamos gamybos medžiagos bei konstrukcija užtikrins geresnę kedės kokybę, tačiau dėl to taip pat išaugs kėdės darbui kaina. Kai kurios įmonės už papildomus pinigus sukomplektuoja reguliuojamus porankius, todėl kėde galės naudotis bet kuris įmonės darbuotojas.

Skaityti plačiau Suskleisti
Išvaizda ir komfortas

Pagrindinis darbo kėdės bruožas yra komfortas, tačiau tai nereiškia, kad galime ignoruoti jos išvaizdą. Jaukiame, šiuolaikiniame biure interjeras yra suprojektuotas pagal vieną, vientisą stilių. Papildomos dekoracijos padeda įnešti į patalpą reikiamos gyvybės ir charakterio, tačiau stengiamasi pasirinkti baldus pagal vientisą stilių. Minimalistinio stiliaus darbo kėdė labiausiai tiks moderniam, minimalistinio stiliaus biurui.

Jei niekaip nerandate kėdės, kuri labiausiai tiks jūsų ofisui, išbandykite sukomplektuotus biuro baldų komplektus, į kuriuos įeina pagrindiniai ofiso baldai. Nepagailėkite pinigų kokybiškoms darbo kėdėms ir jūsų darbuotojai bus laimingi.

Skaityti plačiau Suskleisti