B2B paslaugos verslui

Pasiūlymai verslui:

UAB Gintaro baldai – Jūsų patikimas partneris baldų prekybos sektoriuje jau daugiau nei 21 metus. Esame įmonė, kuri pasižymi aukštos kokybės baldais skirtais namams, nuomojamam būstui, biurui, viešbučiui ir kavinėms. Mūsų ilgamečiai partneriai puikiai vertina mūsų profesionalumą, lankstumą ir didelį prekių pasirinkimą. Esant poreikiui galime paruošti dizaino projekto pasiūlymą su mūsų siūlomais baldais.

Esate statybų įmonė, nekilnojamo turto projektų vystytojas, architektas, o gal tiesiog norite atsinaujinti savo biurą? Ieškote geriausio pasiūlymo?

Susiekite su mumis el. paštu arba užpildydami žemiau esančią formą ir mūsų darbuotojai paruoš Jums pasiūlymą: „fill form“

Kodėl reikia rinktis mus? Platus prekių asortimentas leis pilnai įrengti Jūsų:

Gyvenamąjį būstą;

Nuomojamą būstą

Viešbutį;

Biurą;

Kavinę;

Ar bet kokią kitą patalpą.

Mūsų asortimentas:

Mes siūlome baldus nuo modernių dizainų iki klasikinių stilių, kurie pritaikyti tiek jaukiems namams, tiek produktyviems biurams. Mūsų asortimentas apima stalus, kėdes, lovas, sofas, spintas, spinteles ir daugelį kitų baldų, atitinkančių aukštus kokybės standartus. Patarsime ir parekomenduosime tinkamą asortimentą pagal naudojimo būdą bei reikalingas atsparumo klases. Vykdome ir individualius užsakymus.

Mūsų privalumai:

Ilgametė patirtis baldų sektoriuje;

Didelis baldų asortimentas;

Dar didesnis baldų pagal individualų užsakymą pasirinkimas;

Greitas pristatymas (Jeigu renkates prekes iš mūsų sandėlio)

Profesionalus aptarnavimas;

Susisiekime:

Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų baldus arba gauti individualų pasiūlymą Jūsų projektui, prašome susisiekti su mumis telefonu +37046490400 arba el. paštu [email protected]. Mes esame čia, kad jums padėtume sėkmingai įgyvendinti jūsų projektus!

Užklausos forma