Svetainės valgomojo komplektai

Filtrai Slėpti filtrus 53prekių kategorijoje

Valgomojo komplektai – puikus pasirinkimas asmenims, norintiems greitai ir nebrangiai įsigyti kokybišką valgomojo komplektą savo svetainei ar valgomajam. Siūlome itin platų valgomojo komplektų asortimentą, kuriame rasite tiek tradicinio, tiek minimalistinio, modernaus stiliaus svetainės valgomojo komplektų. Susipažinkite su mūsų valgomojo komplektų ir kitų svetainės baldų asortimentu ir išsirinkite Jums labiausiai patinkantį ir tinkantį variantą.

Skaityti pilną aprašymą

Gintaro baldai valgomojo komplektai internetu

Kaip išsirinkti valgomojo komplektą?

Kiekvienas iš mūsų trokšta, kad namų valgomasis atrodytų nepriekaištingai. Valgomasis – tai namų širdis, kur susirenka visa šeima ir trumpam pamiršta, arba kaip tik aptaria visus kamuojančius rūpesčius. Kad valgomasis būtų puikus, labai svarbi jo sudaromoji dalis yra tinkami baldai. Jų dėka sukuriame patogią ir atpalaiduojančią atmosferą sau ir savo namiškiams. Bet kaip žinoti, kokius baldus vertėtų išsirinkti, kai jų pasirinkimas yra toks didelis? Kaip išsirinkti gerą valgomojo komplektą, kuriuo būtų patenkinti visi šeimos nariai?

Valgomasis – tai vieta, kurioje dažnai ne tik valgome, bet ir norime paminėti svarbų įvykį ar šventę. Turėti tokį atskirą kambarį yra labai svarbu. Turint tokį privalumą galima lengvai priimti netikėtus svečius, kai jūsų namuose tvyro betvarkė. Gerai parinktas valgomasis bei valgomojo komplektas sukurs prabangos, prestižo įvaizdį, kuris paliks gerą įspūdį savo svečiams. Valgomasis privalo atrodyti taip, kad vos į jį įžengęs namų šeimininkas jaustų pasididžiavimą bei galėtų gėrėtis unikaliu savo namų interjeru. Gerai parinktas valgomojo komplektas yra bene svarbiausia svetainės dalis.

Minimalistinis stilius

Naujuosiuose namuose, bene dažniausiai taikomas minimalistinio stiliaus interjeras. Jo populiarumą nulėmė parduodamo nekilnojamo turto patalpų dydžio mažėjimas. Mažos patalpos atrodys kur kas erdvesnės, didesnės ir modernesnės, jei rinksimės minimalistinį baldų komplektą. Visi baldai turi būti šviesūs, kadangi šviesūs objektai taip neapsunkina erdvės, kaip tai padaro tamsūs baldai. Naudokite skoningus veidrodžius, kurie vizualiai padidina patalpos erdvę. Venkite savo valgomajame įvairiausių nereikalingų niekučių – švari erdvė, neapsunkinta pašaliniais objektais suteikia minimalizmui tikrąją jo galią. Jei turite daiktų, kuriuos norite laikyti patalpoje, sutalpinkite juos į funkcionalius baldus, pavyzdžiui, sekciją su stiklais.

Nors minimalistinis stilius yra pats populiariausias tarp pirkėjų, jis tinka ir patinka toli gražu ne visiems. Visiškai priešingas, tačiau taip pat dideliu populiarumu pasižymi tradicinis (klasikinis) stilius. Jo sukuriamas interjeras nukelia mus į praeitį, kas daug labiau tinka didelei erdviai svetainei. Gerai parinktas valgomojo komplektas gali nulemti patalpos stilių, o valgomajam patalpos stilius labai tinkamas. Tai gali būti vienintelis kambarys, kuriame naudosite šį stilių, kas labai paįvairins ir pagyvins jūsų namų interjerą. Kadangi valgomasis yra labai atskira namo dalis, klasikinio stiliaus sukuriama prabanga jam labai tinka.

Gamyba

Valgomojo komplekto gamybai dažniausiai naudojama tamsi mediena. Tai nėra privaloma, tačiau tokius baldus dažniausiai naudoją didelę patirtį turintys interjero dizaineriai. Tradicinį stilių labiausiai išryškina tokios detalės kaip kilimai, paveikslai, gerai parinktos užuolaidos bei kiti aksesuarai. Tai tarsi priešingybė minimalistiniam stiliui, kurios yra priderinamos prie bendro patalpos dizaino. Valgomojo komplektai labiausiai tinka didelėms patalpoms, tad ieškokite ir didelio valgomojo komplekto. Gerus baldus išsirinksite tik tada, jei gerai įvertinsite savo turimą patalpą bei poreikius.

Nežinote, koks valgomojo stilius labiausiai atitinka Jūsų poreikius? Apsilankykite mūsų baldų salonuose – mūsų kvalifikuoti darbuotojai padės Jums išsirinkti labiausiai Jums tinkantį valgomojo baldų komplektą.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Daugiau informacijos apie slapukus.Valdyti slapukus.