Miegamojo komplektai

Filtrai Slėpti filtrus 9prekės kategorijoje

Miegamojo komplektai – idealus pasirinkimas asmenims, norintiems turėtų jaukų ir patogų miegamąjį, tačiau nenorintiems derinti baldų tarpusavyje savarankiškai. Rinkitės miegamojo baldus iš plataus mūsų internetinės parduotuvės asortimento.

Skaityti pilną aprašymą

  Miegamojo komplektas EVO

  2 045 €
  24 x 85.21 €
   Miegamojo komplektas DOMENICA

   882 €
   10 x 88.2 €
    Miegamojo komplektas KOE

    1 298 €
    24 x 54.08 €
     Miegamojo komplektas BASIT

     494 €
     24 x 20.58 €
      Miegamojo komplektas BASIT

      844 €
      24 x 35.17 €
       Miegamojo komplektas MARSEL

       1 918 €
       24 x 79.92 €
        Miegamojo komplektas SUM

        2 150 €
        24 x 89.58 €
         Miegamojo komplektas SUM

         2 196 €
         24 x 91.5 €
          Miegamojo komplektas

          1 622 €
          24 x 67.58 €

          Miegamojo komplektai internetu

          Kaip išsirinkti geriausią miegamojo baldų komplektą Jūsų miegamajam

          Nors miegamasis kambarys ir yra paslėptas nuo svečių ir kitų pašalinių žmonių akių, jis vis tiek užima labai svarbią vietą mūsų namų dizaino planavime. Taip ir turi būti – miegamasis kambarys yra vieta, kurioje praleidžiame be galo didelę dalį savo gyvenimo. Žmonėms, kurie neturi daug interjero dizaino žinių, nėra lengva pasirinkti tinkamus baldus, juos suderinti ir sukurti harmoningą atmosferą. Baldai, jų išplanavimas ir spalvos priklauso nuo to, koks yra jūsų miegamojo interjeras.

          Mažo dydžio kambariui geriausia rinktis nemasyvius, skandinaviško arba modernaus stiliaus baldus. Skandinaviško stiliaus miegamajam labiausiai tinka paprasti, šviesūs, natūralūs tonai. Toks kambarys bus pilnas šviesos, paprastumo ir minimalizmo. Šis stilius gimė šiaurėje, skandinavų šalyse, kur žmonėms trūksta saulės spindulių, tad pagrindinis jo aspektas – daug šviesos, dideli langai, savotiškas minimalizmas. Miegamojo kambarį nuo kitų namų patalpų dažniausiai skiria didelės durys. Tačiau kartais, jų gali nebūti ir visai. Skandinaviško stiliaus kambaryje miegamojo baldai yra atviri, be jokių papildomų nereikalingų detalių. Tokio interjero dizaino šalininkai teikia pirmenybę estetikai, funkcionalumui ir tikram daiktų reikalingumui. Tokiuose namuose nerasite nieko nereikalingo. Mažame jaukiame miegamajame dažnai rasite medinę lovą su ištraukiamais stalčiais. Toks sprendimas suteikia galimybę sutaupyti dar daugiau vietos kambaryje. Modernaus stiliaus kambarys dažniausiai yra ramios spalvų paletės, todėl ir miegamojo komplektas turėtų būti toks. Galima pridėti ir ryškesnių detalių, pavyzdžiui, užuolaidos, tapetai, ar tam tikros spalvos gali tapti pagrindiniu kambario akcentu. Miegamojo baldu komplektas turi išsiskirti funkcionalumu ir estetika. Dažniausiai pagrindinė detale tampa lova, ypač mažo miegamojo interjere. Svarbi miegamojo komplekto dalis yra naktiniai staliukai, komodos, didelė spinta. Taip pat, modernų stilių sukurti padės krėslas. Modernaus stiliaus kambaryje labai svarbi spalvų gama. Ji gali būti pati įvairiausia, tačiau svarbiausia yra kaip tos spalvos suderintos tarpusavyje. Vienas iš populiaresnių variantų yra juodai baltas miegamasis, kuris išsiskiria savo paprastumu ir minimalizmu. Priklausomai nuo baldų ir kitų kambario detalių, tokia spalvinė gama gali būti puikiai pritaikyta ir skandinaviško stiliaus miegamajame. Šis spalvų derinys yra klasika, kurią su profesionalų žiniomis galima apžaisti ir sukurti jūsų svajonių miegamojo kambarį.

          Skaityti plačiau
          Suskleisti
          Miegamojo erdvės užpildymas

          Didelio dydžio kambariui geriausia rinktis masyvius baldus, tokius kaip komodos, sekcijos, stalai, spintos. Tokiame miegamojo kambaryje bus idealiai užpildyta erdvė. Svarbu paminėti, kad didelis kambarys suteikia jums privalumą rinktis masyvų, įdomų, išskirtinį miegamojo komplektą. Tokie baldai atrodys gražiai, o jums vis tiek nepritrūks vietos. Didelių gabaritų miegamojo kambariams taip pat puikiai tinka mediniai klasikinio stiliaus baldai. Klasikiniame miegamajame puikiai atrodo didelė medinė dvigulė lova su stalčiais.

          Miegamasis yra labai svarbus kiekvieno žmogaus gyvenime. Tai yra ta vieta, kurioje mes galime pailsėti ir pasislėpti nuo visų aplinkinio pasaulio negandų. Tačiau, daugumai žmonių yra pakankamai sunku patiems sukurti savo kambario interjerą, nuspręsti, kokių baldų jie nori, o tuo labiau, išsirinkti tinkamiausią miegamojo kambario komplektą. Taip pat, visas šis procesas atima labai daug pastangų ir laiko, kurio dauguma mūsų skubančioje visuomenėje turi labai mažai. Gintarobaldai.lt konsultantai yra paruošti tam, kad sumažintų jums šį galvos skausmą. Taip pat, besirinkdami lovą miegamajam, jūs galite pasirinkti visą miegamojo komplektą internetu, arba atskiras jo dalis, tokias kaip spintelės, spintos, naktiniai staliukai, čiužiniai. Tačiau, jei jūs labiau norėtumėte apžiūrėti prekes gyvai ir juos paliesti, o taip pat, pasikonsultuoti su mūsų specialistais, maloniai kviečiame jus atvykti į Gintaro baldai baldų saloną.

          Skaityti plačiau Suskleisti