Interjero detalės į komplektą neįeina.
Komplektacija ir spalva nekeičiama.
Matmenys pateikti prie nuotraukų ir specifikacijų.
Baldų plokštės ar audinių spalva nuo pateiktos nuotraukoje gali nežymiai skirtis, dėl Jūsų kompiuterio nustatymų, monitoriaus raiškos, apšvietimo ir kitų veiksnių.
| Spalva | Sonoma |
|---|---|
| Medžiaga | MDP |
| Komplektacija | Nekeičiama |
| Garantija | 24 |
| Apšvietimas | Nėra |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 1300 mm |
|---|---|
| Gylis | 290 mm |
| Plotis | 1600 mm |