Prekės kodas: GRU50

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

Tik kairės pusės
| Kilmė | Europa |
|---|---|
| Čiužinys | Yra |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Grotelės | Yra |
| Tinka čiužiniui | 2000 x 900 |
| Garantija | 24 mėn. |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 1150 mm |
|---|---|
| Ilgis | 2120 mm |
| Plotis | 1020 mm |