Tachtos vaikų kambariui

Filtrai Slėpti filtrus 2prekės kategorijoje

 Tachtos vaikų kambariui – puikus sprendimas tėveliams, norintiems įrengti stilingą ir patogų vaikų kambarį nebrangiai. Siūlome itin platų sofų, sofų-lovų ir tachtų asortimentą, iš kurio išsirinksite labiausiai  tinkantį ir patinkantį variantą.

Skaityti pilną aprašymą

  • Turime sandėlyje!
  • Geros kainos pasiūlymas!
  Tachta

  Matmenys: 88 x 80 x 205 cm
  428 € 476 €
  • Geros kainos pasiūlymas!
  Tachta

  Matmenys: 85 x 62 x 195 cm
  333 € 370 €

Gintaro baldai tachtos internetu

Kaip išsirinkti sofą-lovą ar tachtą vaiko kambariui?

Jeigu vaiko kambarys yra didelis, rekomenduojame turėti atskirai sofą-lovą ir tachtą – taip atskirsite miego ir laisvalaikio erdves. Jei vaiko kambarys mažesnis – siūlome rinktis sofą-lovą ir puikiai išnaudoti jos funkcionalumą – kai reikia – ištiesti ir puiki bei erdvi miegojimo vieta. Kad miegas būtų komfortiškas prie sofų lovų rekomenduojame visada įsigyti antčiužinį.

Sofą-lovą rekomenduojame įsigyti asmenims, planuojantiems įrengti mažesnių gabaritų vaiko kambarį. Kadangi vaiko kambaryje dažniausiai būna daug baldų – spintos, spintelės, komoda, rašomasis stalas, darbo kėdė, mažų gabaritų vaiko kambaryje dažniausiai nebus vietos ir sofai, ir lovai. Todėl sofa su miegamuoju mechanizmu – puikus pasirinkimas mažam vaiko kambariui. Didžiausias sofos-lovos privalumas prieš viengulę lovą – ant sofos-lovos galite patogiai susodinti Jūsų vaiko draugus, o šis aspektas yra itin svarbus auginant paauglius.

Jeigu norite, kad Jūsų vaiko kambarys būtų praktiškas ir būtų naudojamas vaikui užaugus, rekomenduojame rinktis neutralius atspalvius – taip galėsite lengvai pertvarkyti vaiko kambarį be didelių investicijų.

Kaip išsirinkti tinkamus sofos matmenys

Šis punktas skirtas asmenims, planuojantiems įrengti mažų gabaritų vaiko kambarį. Jeigu planuojate įsigyti sofą-lovą, atkreipkite dėmesį į tai, kiek vietos užims išskleista sofa-lova. Šią informaciją galite rasti grafoje Miegamosios dalies plotas išsirinkę Jums patinkančią sofą-lovą. Apsirikote su sofos-lovos matmenimis? Ne bėda! Galite ją grąžinti per 30 dienų ir išsirinkti kitą Jums tinkančią ir patinkančią sofą arba sofą-lovą.

Sofos arba tachtos vaiko kambariui spalva bei medžiaga.

Renkantis sofą arba tachtą būtina atkreipti dėmesį į jos spalvą bei medžiagą, iš kurios pagaminta sofa. Nuo to ne tik priklauso Jūsų kambario jaukumas, bet ir tai, kiek laiko ir pastangų skirsite sofos priežiūrai.

Jeigu kambarį įrenginėjate jaunesnio amžiaus vaikams, rinkitės tamsesnių atspalvių sofą – ant tamsių baldų dėmės matomos daug mažiau, todėl sofą reikės valyti daug rečiau. Jeigu įrenginėjate kambarį paaugliui, galite rinktis iš šių spalvų kombinacijų:

• Neutrali sofa, neutralus kambarys – pastelinės spalvos sienos, sofa – ryški, vienspalvė. Rekomenduojame rinktis ryškesnių atspalvių sofą.

• Ryškus interjeras, ryški sofa – tokia spalvų kombinacija suteiks Jūsų vaiko kambariui žaismingumo, vizualiai padidins kambarį. Gintaro baldai rasite itin didelį spalvų pasirinkimą tachtoms.

Tachtos vaikų kambariui

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Daugiau informacijos apie slapukus.Valdyti slapukus.