Prieškambario komplektai

Filtrai Slėpti filtrus 99prekių kategorijoje

Prieškambario baldų komplektai – puikus pasirinkimas asmenims, norintiems turėti jaukų ir patogų prieškambarį, tačiau nenorintiems patiems derinti baldų tarpusavyje. Gintarobaldai.lt prieškambario komplektų asortimentas itin platus, todėl čia rasite įvairių dydžių ir stilių prieškambario komplektų bei kitų baldų.

Skaityti pilną aprašymą

Gintaro baldai prieškambario baldų komplektai internetu

Kodėl verta rinktis prieškambario baldų komplektą?

Prieškambaris yra dažnai žmonių pamirštamas kambarys. Daugumą kamuoja įsitikinimas, kad tai yra lengviausiai įrengiama bei mažiausiai pastangų ir dėmesio reikalaujanti namų zona. Deja, tai nėra visiškai tiesa. Prieškambario įvaizdis yra ypač svarbus, nes tampa tarsi nematomu tiltu iš lauko į nematomą namų jaukumo oazę. Koridoriaus baldai turi idealiai derėti su sienų, lubų ir grindų spalvomis, o taip pat su visu bendru namų interjeru. Tačiau, natūralu tai, kad tikrai ne kiekvienas žmogus turi puikiai išlavintą skonį interjero dizaino detalėms, todėl tokiu atveju įrenginėjant koridorių verta atkreipti dėmesį į prieškambario baldų komplektus.

Renkantis prieškambario baldų komplektą, pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į tai, koks yra jūsų koridoriaus dydis. Didesnių gabaritų patalpose galima panaudoti daugiau fantazijos ir įdomių idėjų, o mažų gabaritų patalpose reikėtų pasistengti išnaudoti esamą erdvę kuo efektyviau ir sukurti didesnės erdvės įspūdį. Labai svarbu paminėti, kad prieškambario baldų komplektas turi puikiai derėti prie likusių namų interjero dizaino stiliaus, nes kitu atveju bendras namų vaizdas atrodys ne tik neskoningai, bet ir jaukumo tai nepridės.

Skaityti plačiau Suskleisti
Prieškambario dydis

Didelių gabaritų prieškambariuose galima rinktis tamsų prieškambario baldų komplektą. Tokia spalva tikrai netiktų mažam kambariui, nes vizualiai dar labiau jį apkrautų ir sumažintų. Tačiau, dideliame kambaryje tamsūs baldai gali atrodyti ypač stilingai. Turėdami didelį prieškambarį, laisvai galite rinktis tokį prieškambario baldų komplektą, kuriame bus ir batų lentyna, ir visa spinta, ir net lentynos – viskas puikiai tilps, o taip pat bus patogu tvarkingai laikyti didelį kiekį daiktų. Didelės erdvės prieškambariuose taip pat labai tinka klasikiniai prieškambario baldų komplektai.

Jei jūsų prieškambaris mažas, rinkitės šviesius prieškambario baldus. Jie vizualiai padidis patalpą ir ji atrodys platesnė, gaivesnė. Taip pat, viena nedidelė paslaptis, norintiems vizualiai padidinti mažą patalpą yra veidrodžiai. Nebinokite jų – keli veidrodžiai mažoje patalpoje gali neatpažįstamai padidinti patalpą, svarbiausia mokėti juos tinkamai suderinti ir pastatyti. Prieškambario baldų komplektas mažam prieškambariui turi būti kuo kompaktiškesnis – tai ypač svarbu, kad sunaudodami kuo mažiau vietos sutalpintumėte kuo daugiau daiktų.

Skaityti plačiau Suskleisti
Prieškambario komplekto nauda

Svarbu paminėti, kad perkant jau sukomplektuotus baldų komplektus sutaupoma laiko, kadangi nereikia leisti laiko baldų komplektavimui tarpusavyje. Taip pat, visuomet būsite visiškai įsitikinę, kad jūsų baldai yra idealiai tarpusavyje suderinti, tad nekils jokių abejonių. Gintarobaldai.lt parduotuvėje platus prieškambario baldų komplektų pasirinkimas, iš kurių kiekvienas ras ką išsirinkti, nepriklausomai nuo savo prieškambario gabaritų ar stiliaus.

Skaityti plačiau Suskleisti