Moduliniai minkšti baldai

Filtrai Slėpti filtrus 20prekių kategorijoje
Stilingi moduliniai baldai

Moduliniai baldai yra baldų komplektai, kurie sukurti taip, kad visumoje atrodytų puikiai ir tuo pačiu skoningai derėtų tarpusavyje. Toks pasirinkimas dažnai atsiranda laiką taupančių žmonių namuose, kurie nori, kad namai būtų praktiški, tačiau ir atrodytų stilingai. Moduliniai minkšti baldai suteikia galimybę skirtingus sistemos segmentus jungiant tarpusavyje sukurti individualų, personalizuotą, jūsų šeimai patogiausią interjero dizainą. Toks pasirinkimas puikiai tinka ir tiems, kurie mėgsta dinamiškumą, mėgsta keisti namų apstatymą pagal nuotaiką ar sezoniškumą bei siekia sutaupyti vietos, ar priešingai – nori užpildyti didelę erdvę.

Skaityti plačiau Suskleisti
Kaip išsirinkti modulinius minkštus baldus?

Daugelis susiduria su problema, kuri kyla derinant modulinius baldus. Be abejo, svetainėje svarbiausia yra kiekvieno šeimos nario patogumas, todėl pirmiausia ir atsižvelkite į šį faktorių. Segmentų skaičių rinkitės pagal namuose gyvenančių asmenų kiekį, tačiau, jei jūsų svetainė yra ganėtinai maža, o baldų norisi turėti tiek, kad būtų galima pasodinti dar ir svečius, formuokite jų kompoziciją palei sieną, rinkitės daugiau dalių ir junkite jas kampu. Toks sprendimas leis patogiai įsitaisyti prie stalo, o šiek tiek ją pakoregavę suformuosite patogią dvigulę ar net trigulę lovą.

Planuodami didesnės svetainės apstatymą, nepamirškite palikti didesnių tarpų praėjimui ir drąsiai junkite ar atskirkite skirtingo dydžio modulius.

Skaityti plačiau Suskleisti