Virtuvės komplektai

Filtrai Slėpti filtrus 69prekių kategorijoje

Virtuvės komplektai – puikus pasirinkimas asmenims, ieškantiems nebrangių, tačiau kokybiškų virtuvės baldų. Siūlome platų modernių, klasikinių ir kampinių virtuvės komplektų asortimentą, todėl čia tikrai rasite Jums tinkantį virtuvės komplektą.

Skaityti pilną aprašymą

Virtuvės komplektai internetu

Kaip išsirinkti geriausią virtuvės komplektą?

Virtuvė - tai kiekvienų namų širdis. Nepriklausomai nuo to, kokiu gabaritų - mažą ar didelę, virtuvę nuspręsite įsirengti, ši patalpa visada išliks Jūsų namų centru. Virtuvėje tvyranti atmosfera, gaminami valgiai suvienija namiškius prie bendro pietų stalo, suteikia jėgų žengti į pasaulį. Įrengiant naujus namus, kiekvienas iš mūsų nori, kad jie atrodytų nepriekaištingai bei patenkintu visus mūsų poreikius.

Norint pasiekti šį tikslą, viena svarbiausių užduočių yra išsirinkti tinkamus virtuvės baldus. Įvairiausių stilių virtuvės kampai, stalai, kėdės bei kiti baldai – priemonių įrengti gražią virtuvę niekada nebuvo tiek daug. Tam, kad nepaskęstumėte virtuvinių baldų įvairovėje, suteiksime Jums keletą naudingų rekomendacijų, padėsiančių išsirinkti geriausius baldus Jūsų virtuvei.

Skaityti plačiau Suskleisti
Svajonių virtuvė

Įrengdami savo svajonių virtuvę, visų pirma atkreipkite dėmesį ne į virtuvės gabaritus, o į Jūsų gyvenimo būdą, poreikius, finansinę situaciją. Senesniuose namuose virtuvė buvo nedidelis, dažniausiai dešimties kvadratinių metrų ploto nesiekiantis kambarėlis, atskirtas nuo likusios namų erdvės. Dėl itin aukštos virtuvės baldų kainos, baldų gausa virtuvėje galėdavo pasigirti tik turtingieji, todėl dažniausiai virtuvė buvo naudojama tik maisto gaminimui. Virtuvės stalai buvo visai mažyčiai ir retai naudojami, kadangi šeimos nariai įprastai valgydavo svetainėse. Praeityje virtuviniai komplektai buvo niekuo neypatingi ir neprilygdavo svetainės baldams. Net didesniuose namuose, kur virtuvė būdavo kur kas erdvesnė, šeimos nariai virtuvėje susirinkdavo tik pusryčiams arba greitam užkandžiui, kai, tuo tarpu pietums arba vakarienei visi susėsdavo svetainėje ar valgomajame.

Tačiau laikui bėgant bei gyvenimo ritmui vis spartėjant, o gyvenamojo būsto plotui vis mažėjant, virtuvės baldų paklausa vis didėjo. Tai nutiko todėl, nes sumažėjus gyvenamajai erdvei, žmonėms tenka apjungti svetainę, valgomąjį ir virtuvę į vieną didelę erdvę. Virtuvės plotas ženkliai išaugo, mažyčius ir nebrangius virtuvės komplektus pakeitė didesni, patogesni, efektyvesni virtuvės baldai. Virtuvė, dar prieš porą dešimtmečiu tarnavusi išskirtinai kaip nedidelė maisto ruošimo erdvė, tapo namų širdimi, kurioje verda visas šeimos gyvenimas. Modernaus stiliaus ir dizaino virtuvės net ėmė plėstis į kitus kambarius, taip sujungdamos du kambarius į didelę erdvę visai šeimai. Valgomasis bei virtuvė tapo vienu kambariu, tad šioje didelėje erdvėje atsirado pilna vietos dideliam stalui bei patogioms kėdėms. Tačiau ne visi gali sau leisti įsirengti didelių gabaritų virtuvę. Dėl šios priežasties išpopuliarėjo kampiniai virtuvės komplektai, leidžiantys šeimos nariams pasiekti visus norimus baldus bei prietaisus ir gaminti patogiai net mažiausių gabaritų virtuvėse.

Skaityti plačiau Suskleisti
Virtuvės stilius

Akivaizdu, kad šiandieniniame pasaulyje virtuvė tapo svarbiausiu namų kambariu. Didžioji dalis nekilnojamo turto agentų teigia, jog tinkamai įrengta virtuvė gali ženkliai padidinti parduodamo būsto kainą. Jeigu galite skirti didesnę erdvę savo virtuvei arba norite apjungti keletą kambarių į vieną visumą, rekomenduojame rinktis modernaus stiliaus virtuvės baldus. Jeigu Jums prie širdies senojo stiliaus virtuvės atskiros virtuvės, rekomenduojame rinktis atskirą klasikinį virtuvės baldų komplektą ir vieną iš mūsų siūlomų valgomųjų komplektų. Norintiems atnaujinti savo gyvenamąją erdvę ir sukurti naują, modernią virtuvę savo namuose, mūsų puslapyje siūlomas platus Gintaro baldų virtuvės komplektų pasirinkimas. Itin platus virtuvės baldų pasirinkimas leis jums rasti patinkančio stiliaus baldus ir sukurti savo svajonių virtuvę. Susirūpinusiems dėl virtuvės baldų kainos, rekomenduojame įsigyti mūsų virtuvinius komplektus internetu, kur tarp nepaprastai didelio baldų pasirinkimo jums pavyks rasti nebrangių, tačiau kokybiškų virtuvės komplektų.

Skaityti plačiau Suskleisti