Prekės kodas: KONLOV177

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

SPALVA, KAIP PRIDĖTO AUDINIO NUOTRAUKOJE !
Dujinis grotelių pakėlimo mechanizmas.
LOVA PRISTATOMA SU SURINKTOMIS 160X200 GROTELĖMIS!
Dėmesio! Lovos grotelių karkasas yra surinktas, todėl atsiimant patiems jis gali netilpti į automobilį.| Kilmė | Ukraina |
|---|---|
| Patalynės dėžė | Yra |
| Grotelės | Yra |
| Tinka čiužiniui | 2000 x 1600 |
| Garantija | 24 mėn. |
| Audinys | Bonaparte |
| Spalva | Ruda |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 1080 mm |
|---|---|
| Ilgis | 2200 mm |
| Plotis | 1900 mm |