Prekės kodas: KONLOV180
Klaipėdoje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Klaipėdoje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).
Dėmesio: sandėlyje liko tik 1 vnt.

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

SPALVA, KAIP PRIDĖTO AUDINIO NUOTRAUKOJE !
Dujinis grotelių pakėlimo mechanizmas.
LOVA PRISTATOMA SU SURINKTOMIS 180X200 GROTELĖMIS!
Dėmesio! Lovos grotelių karkasas yra surinktas, todėl atsiimant patiems jis gali netilpti į automobilį.| Kilmė | Ukraina |
|---|---|
| Čiužinys | Nėra |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Grotelės | Yra |
| Tinka čiužiniui | 2000 x 1800 |
| Garantija | 24 mėn. |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 1080 mm |
|---|---|
| Ilgis | 2200 mm |
| Plotis | 2110 mm |