Prekės kodas: KONLOV159/LVT0081
Klaipėdoje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Klaipėdoje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

LOVOS SPALVA, KAIP PRIDĖTO AUDINIO NUOTRAUKOJE !
Dujinis grotelių pakėlimo mechanizmas.
LOVA PRISTATOMA SU SURINKTOMIS 160X200 GROTELĖMIS!

| Medžiagos | Audinys |
|---|---|
| Lovos tipas | Dvigulė |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Grotelės | Yra |
| Tinka čiužiniui | 2000 x 1600 |
| Garantija | 24 |
| Lova turi pakėlimo mechanizmą | Taip |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 1080 mm |
|---|---|
| Ilgis | 2200 mm |
| Plotis | 1910 mm |