Prekės kodas: MEBL0027

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

IRYS kolekcija – skandinaviško stiliaus elegancija ir funkcionalumas Jūsų namams. Ši kolekcija išsiskiria praktišku dizainu, kuris puikiai tiks tiek moderniam, tiek klasikiniam interjerui.
Rankenos pagamintos iš metalo, užtikrinančio ilgaamžiškumą ir patikimumą.
Pilnas stalčių prailginimas, padedant išnaudoti kiekvieną erdvę ir užtikrinant patogumą.
Medžiaga – laminuota plokštė, pasižymi lengva priežiūra.
Andersono pušies spalva suteikia šilumos ir jaukumo pojūtį, puikiai derėdamas su šiuolaikinio skandinaviško stiliaus interjeru.
IRYS kolekcija – tai puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina ne tik modernų dizainą, bet ir skandinaviškos estetikos paprastumą, praktiškumą bei ilgaamžiškumą.
| Kilmė | Europa |
|---|---|
| Spalva | pušis anderson |
| Lentynos | Yra |
| Stalčiai | Yra |
| Medžiaga | Medienos drožlių plokštė |
| Apšvietimas | Nėra |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 1330 mm |
|---|---|
| Gylis | 390 mm |
| Plotis | 934 mm |