Prekės kodas: MEBL0022

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

IRYS kolekcija – skandinaviško stiliaus elegancija ir funkcionalumas Jūsų namams. Ši kolekcija išsiskiria praktišku dizainu, kuris puikiai tiks tiek moderniam, tiek klasikiniam interjerui.
Medžiaga – laminuota plokštė, pasižymi lengva priežiūra.
Andersono pušies spalva suteikia šilumos ir jaukumo pojūtį, puikiai derėdamas su šiuolaikinio skandinaviško stiliaus interjeru.
IRYS kolekcija – tai puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina ne tik modernų dizainą, bet ir skandinaviškos estetikos paprastumą, praktiškumą bei ilgaamžiškumą.
| Kilmė | Europa |
|---|---|
| Spalva | pušis anderson |
| Lovos tipas | Dvigulė |
| Čiužinys | Nėra |
| Patalynės dėžė | Nėra |
| Grotelės | Yra |
| Medžiaga | Medienos drožlių plokštė |
| Tinka čiužiniui | 2000 x 1600 |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 812 mm |
|---|---|
| Ilgis | 2074 mm |
| Plotis | 1702 mm |