Virtuvės komplektai INSOLITO

Filtrai Slėpti filtrus 12prekių kategorijoje
INSOLITO kolekcija

INSOLITO kolekcija - gamybos technologija - fasadai su frezuotomis rankenėlėmis, kuri skirstoma į smulkesnes kolekcijas: Avellino, Carrini, Viano, Treviso, Fiugi.

Avellino

AVELLINO asortimentas pasižymi neabejotinomis gilios matinės struktūros savybėmis ir moderniomis spalvomis, atitinkančiomis dabartines tendencijas. Aksominis paviršius - pojūčiai regi šiltą, nepaprastai malonią medžiagą, tarsi minkštą šilko audinį, kuris, atrodo, apsupa gavėją prabangiu grožiu. Gundantis gilaus matiškumo efektas - užburianti ir šilkinė apdaila, AVELLINO fasadų paviršiams suteikia neregėto itin matinio gylio. AVELLINO virtuvės kolekcijos fasadai pasižymi labai mažu atspindžio kampu, todėl šviesa patalpoje sklinda švelniau ir tolygiau. Apsauga nuo pirštų atspaudų - siekiant pagerinti estetiką ir užtikrinti, kad gaminį būtų lengva valyti, AVELLINO kolekcijos fasadai turi technologiją, kuri sumažina pirštų atspaudų likučius ant paviršiaus.

- 19 mm storio

- MDF plokštė dengta matinio akrilo danga

Avelino fasadų spalvų pasirinkimas:
- White premium mat
- Grey stone mat (smėlio)

- Dust grey mat (šv. pilka)

- Grafit mat

- Czarny mat (juoda)

Carrini

CARRINI kolekcija - tai pasiūlymas klientams norintiems tūrėti virtuvę su blizgaus akrilo danga. Akrilo dengti fasadai yra labai tvirti ir atsparūs bet kokiems įbrėžimams. Be to, jie yra ekologiškas produktas, kurio sudėtyje yra sidabro jonų, pasižyminčių antibakteriniu poveikiu. Akrilo danga dengti fasadai turi gilų blizgesį, t. y. vadinamąjį stiklo efektą. CARRINI kolekcija - tai itin efektyvūs virtuvės fasadai, pabrėžiantys interjero stilių ir charakterį.

- 19 mm storio

- MDF plokštė dengta blizgaus akrilo danga

Fasadų spalvų pasirinkimas:
- White

Viano/Treviso/Fiugi

Naujausios Viano/Treviso/Fiugi kolekcijos fasadai - tai pasiūlymas klientams, vertinantiems individualų požiūrį į gyvenimą ir interjerą. Norintiems tūrėti natūralią virtuvę paversti šilta ir jaukia. Virtuvės su medžio dekorais - idealus pasirinkimas tiek klasikiniam, tiek moderniam interjerui. Fasadų spalvų gama atitiks kiekvieno kliento lūkesčius - tų, kurie vertina natūralaus medžio dekorų šilumą.

Fasadai pagaminti iš aukštos kokybės laminuotos plokštės, atsparios drėgmei ir įbrėžimams.

- 19 mm storio

- MDF plokštė dengta PVC

Viano fasadų spalvų pasirinkimas:
- Hikora naturalna

- Dab vicenza

Treviso fasadų spalvų pasirinkimas:
- Pembroke

- Dab halifax

Fiugi fasadų spalvų pasirinkimas:
- Dab artisan

Korpusų pasirinkimas yra 3 spalvų: balta, grey, lava. Pagaminti iš 18 mm storio plokštės, kuri užtikrina vieną aukščiausių korpuso kokybės standartų rinkoje. Kėbulai išgręžti ant ekscentrikų, kurių dėka iš šono matomi elementai neturi papildomų nereikalingų skylių, o tai teigiamai veikia jų estetiką.

- 18 mm storio

- Laminuotos medienos drožlių plokštė (LMDP)

- Apkantuotas 0,5 mm storio ABS kantu

#BBD0E0 »

Skaityti plačiau Suskleisti