Virtuvės komplektai EMPORIUM

Filtrai Slėpti filtrus 14prekių kategorijoje

Virtuvė yra kiekvienų namų širdis. Čia susitinka visa šeima, draugai, ir tai ta vieta, kur gimsta skaniausi patiekalai. Pristatome jums kokybiškus EMPORIUM virtuvės komplektus.

Skaityti pilną aprašymą

EMPORIUM virtuvės komplektų ypatumai

Virtuvės komplektas yra kur kas daugiau nei paprastas baldų ir įrankių rinkinys. Tai yra jaukumo, šilumos ir meilės maistui simbolis. Kiekviena detalė, pradedant išskirtiniu spalvų deriniu ir baigiant naudingu funkcionalumu, turi didelę reikšmę, nes tai lemia, kaip mes jaučiamės ir kaip veikiame savo virtuvėje. Juk ne veltui sakoma, kad geriausi pokalbiai įvyksta būtent čia, kažkur tarp puodelio kavos ir kepimo skardos. Tad, kai kalbame apie virtuvės komplektą, mes kalbame ne tik apie baldus ar prietaisus, mes kalbame apie erdvę, kurioje kiekviena diena tampa kažkuo ypatingu.

Kuo ypatingi EMPORIUM virtuvės komplektai?

Mūsų virtuvės komplektai EMPORIUM – tai atsakas į klientų, ieškančių nenuobodžios klasikos, poreikį. Neatsiejamas EMPORIUM virtuvės elementas – gausybė stiklų, kurie pabrėžia virtuvės charakterį. Tvirti fasadai, įvairių spalvų ir dydžių spintelės sukuria erdvės pojūtį, kuris vienu metu yra tiek masyvus, tiek kompaktiškas. Tai - kaip meno kūrinys jūsų namuose, kur kiekvienas elementas pasirinktas su ypatingu dėmesiu:

- 16 mm storio MDF plokštė, dengta PVC

Fasadų spalvų pasirinkimas:

- White

- Light grey stone

- Grey stone

Korpusų pasirinkimas yra 3 spalvų: balta, grey, lava. Jie yra gaminami iš 18 mm storio plokštės, kuri užtikrina vieną aukščiausių korpusų kokybės standartų rinkoje. Kėbulai išgręžti ant ekscentrikų, kurių dėka iš šono matomi elementai neturi papildomų nereikalingų skylių, o tai teigiamai veikia jų estetiką.

- 18 mm storio

- Laminuotos medienos drožlių plokštė (LMDP)

- Apkantuotas 0,5 mm storio ABS kantu

Tad, rinkdamiesi EMPORIUM virtuvės komplektą, jūs ne tik pasirenkate kokybę ir stilių, bet ir investuojate į savo kasdienį gyvenimą. Tai tampa ne vien praktiniu pasirinkimu, bet ir gyvenimo būdo atspindžiu. Kiekviena virtuvės detalė, kiekvienas spalvos tonas ir kiekviena tekstūra turi savo istoriją, kurią jūs galite pratęsti jau savo namuose.

Skaityti plačiau Suskleisti