Prekės kodas: DABKAM788

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

Galimybė pačiam keisti kampo pusę - taip
Spyruoklės - zigzaginės
Universalus baldas pirmą kartą gali būti surinktas kaip kairinis arba dešininis variantas. Galėsite ramiai nuspręsti, kuri pusė labiau Jums tiktų.

Dėl savo savybių, tokių kaip elastingumas ir ilgaamžiškumas, “Zig Zag” tipo spyruoklės šiuo metu yra bene dažniausiai pasirenkamos gaminant minkštuosius baldus. Šios spyruoklės pasižymi išskirtine, vingiuota, forma, geba atlaikyti itin didelį svorį, o geriausias jų praktiškumo įrodymas - ilgus metus išliekantis sėdėjimo komfortas. Tad kad ir kaip ilgai nuspręstumėte naudoti savo minkštuosius baldus, su “Zig Zag” spyruoklėmis jie bus lyg nauji.
| Miegojimo funkcija | Taip |
|---|---|
| Galimybė pačiam keisti kampo pusę | Taip |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Garantija | 24 mėn. |
| Sėdimos dalies gylis | 550 |
| Spyruoklės | Zigzaginės |
| Miegamosios dalies plotis | 1430 |
| Miegamosios dalies ilgis | 2170 |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 880 mm |
|---|---|
| Gylis | 1600 mm |
| Plotis | 2400 mm |
Puikus kampas,gretas pristatymas,esu patenkinta
Lengvai surenkama iš tvirtų detalių. Apmušalas solidus. Esu labai patenkinta ir pirkiniu, ir komunikacija su pardavėju.
Lengvai surenkama iš tvirtų detalių. Apmušalas solidus. Esu labai patenkinta ir pirkiniu, ir komunikacija su pardavėju.