Prekės kodas: LEN0054
Klaipėdoje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Klaipėdoje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).
Vilniuje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Vilniuje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).
Kaune pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

Apšvietimas vitrinos viršuje, viduje apšvietimo nėra.

Laminuotos medienos drožlių plokštės (LMDP) - puikus pasirinkimas ieškantiems geriausio kainos ir kokybės santykio. Nepasižyminčios aukšta kaina, tačiau išsiskiriančios atsparumu neigiamam aplinkos poveikiui, šios plokštės gaminamos presuojant medžio drožles ir jas padengiant laminatu.
| Medžiagos | Laminuota MDP |
|---|---|
| Lentynos | Yra |
| Stalčiai | Nėra |
| Plokštės storis | 16 |
| Garantija | 24 mėn. |
| Apšvietimas | Nėra |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 1180 mm |
|---|---|
| Gylis | 340 mm |
| Plotis | 1500 mm |