Prekės kodas: ACC0015
Klaipėdoje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Klaipėdoje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).
Dėmesio: sandėlyje liko tik 1 vnt.

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

Itališkas subtilumas Jūsų namams.
Kolekcija pagaminta iš 18mm storio melamino plokštės.
Plokštės yra blizgios, nudažytos ultra violetine sistema, todėl paviršius yra 100% blizgus ir atsparus įbrėžimams.
Plokštės apkaltos 1 mm ABS briauna.
Tyli stalčių ir durų uždarymo sistema.
BE APŠVIETIMO.
Metalinės chromuotos kojelės
5 mm storio GRŪDINTAS stiklas stiklinėms durims
6 mm storio stiklas stiklinėms lentynoms 1 durų vitrinoms
8 mm storio stiklas stiklinėms lentynoms 2 durų vitrinoms
| Kilmė | Italija |
|---|---|
| Lentynos | Yra |
| Plokštės storis | 18 |
| Garantija | 24 mėn. |
| Apšvietimas | Nėra |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 1890 mm |
|---|---|
| Gylis | 440 mm |
| Plotis | 550 mm |