Baro kėdės

Baro kėdės – puikus būdas savo virtuvei suteikti žasmingumo. Siūlome platų baro kėdžių asortimentą, kuriame rasite tiek klasikines baro kėdes, tiek baro kėdes su ranktūriais. Kėdes derinkite su mūsų parduotuvėje esančiais kokybiškais baro stalais.

Skaityti pilną aprašymą

Deja... Nepavyko rasti prekių. Tęskite naršymą arba pasinaudokite prekių paieška!

Baro kėdės internetu

Kaip išsirinkti tinkamas baro kėdes?

Užsienyje išpopuliarėjus baro baldams, vis dažniau ir dažniau matome jų pritaikymą savo virtuvėse. Jų funkcionalumas leidžia kurti unikalią ir gyvą aplinką namuose, tačiau rasti baro kėdes bei kitus baldus, kurie padės formuoti norimą atmosferą nėra taip lengva. Yra daugybė faktorių, padedančių surasti tinkamą baro kėdę. Tad ką reikia žinoti kuriant naujovišką aplinką, į savo namus integruojant baro baldus?

Tinkamas aukštis

Nėra nieko blogiau, nei per aukšta ar per žema baro kėdė. Netinkamas baro kėdės aukštis ne tik atrodys neproporcingai, bet ir padarys baldą labai nepatogų. 60-70 cm aukščio baro kėdė labiausiai tiks 90-100 cm aukščio baro stalui. Jei jūsų stalviršis atitinką šį aukštį, būtent tokios baro kėdės tiks jums labiausiai. Standartinis baro stalviršis siekia 110 centimetrų, tad jei norit atkartoti tokį įvaizdį savo namuose, 75 centimetrų aukščio kėdės jums tiks labiausiai. Jei paviršius yra neįprastai aukštas (120 centimetrų ir daugiau), jums reikės dar aukštesnių, 85-90 centimetrų aukščio kėdžių.

Baro kėdės stilius

Baro kėdės būna įvairiausių formų bei dydžių. Prieš nusprendžiant nusipirkti vieną iš jų, gerai pagalvokite, kokio stiliaus norite. Pagalvokite, kokio komforto tikitės iš kėdžių, bet taip pat nepamirškite jas priderinti prie kambario dizaino. Ar jums reikalinga nugaros atrama, galbūt norite ranktūrių arba besisukančios kėdės – viskas priklauso tik nuo jūsų norų. Klasikinė baro kėdė be atramos nugarai yra populiariausias variantas. Dažniausiai jos būna apvalios bei kompaktiškos, todėl kai nenaudojamos užima labai mažai vietos. Šis variantas yra labai praktiškas ir pigus, tačiau ne pats patogiausias, tad jei jūsų svečiai sėdėdami praleis daug laiko, vertėtų pagalvoti apie kitą pasirinkimą.

Jeigu komfortas yra jūsų pagrindinis prioritetas, baro kėdė su ranktūriais jums tiks labiausiai. Jos suteikia daug geresnę atramą nei tradicinė baro kėdė, tad ji puikiai tiks ilgesniam sėdėjimui bei valgymui. Vienintelis šios kėdės minusas – tai užimamas plotas, todėl šių kėdžių jūsų virtuvėje tilps mažiau. Kadangi baro kėdės būna visai sunkios, besisukanti kėdė gali labai palengvinti bendravimą tarp namiškių, bet šis variantas gali būti pavojingas šeimoms su mažais vaikais.

Medžiagos ir pasirinkimas

Medinės baro kėdės yra vienas tvirčiausių pasirinkimų, tiek patvarumu tiek stiliumi puikiai prisitaikantis prie bet kokios aplinkos. Nors kokybiškos medinės kėdės gali būti brangokos, jos yra labai universalios. Jei norite daugiau komforto, medinės baro kėdės dažnai būna su pagalvėlėmis. Jei ketinate naudoti baro kėdes lauke, pasirinkite tokią medieną, kuri bus labiausiai atspari oro sąlygų bei kenkėjų neigiamam poveikiui. Labiau mažai, moderniai, minimalistinei aplinkai puikiai tinka metalinės baro kėdės, tačiau jos tinka tik naudojimui namuose, nes lauke aplinkos poveikis pamažu jas sugadins. Rotango bei pintinės kėdės sukuria labiau šiltą atmosferą, o jų sukuriamas jaukumas pagyvina patalpa, o lengvas svoris leidžia jas be vargo judinti.

Perkant baro kėdes nereikia pamiršti palikti erdvės kiekvienam sėdinčiajam. Skiriant bet pusę metro tarp kiekvienos kėdės sukursite jaukesnę ir erdvesnę aplinką, kur visi galės laisvai valgyti bei bendrauti netrukdydami vienas kitam. Taip pat nepamirškite atstumo iki stalviršio. Baro kėdė bus patogi tik tada, jei skirsite pakankamai vietos kojoms ir joms neteks remtis į paviršių. Palikdami bent 20-30 centimetrų tarp kėdės ir stalviršio suteiksite pakankamai erdvės kojoms, o atstumas iki maisto bei gėrimų bus idealus.

Baro kėdės

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Daugiau informacijos apie slapukus.Valdyti slapukus.