Prekės kodas: GB72557
Klaipėdoje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Klaipėdoje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

Stalo išmatavimai:
Aukštis 760 mm.
Plotis 1000/1300 mm.
Gylis 1000 mm.
| Kilmė | Europa |
|---|---|
| Spalvos | Artrisan Juoda |
| Stalo prailginimas | Yra |
| Maksimalus stalo ilgis | 1300 |
| Garantija | 24 mėn. |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 760 mm |
|---|---|
| Gylis | 1000 mm |
| Ilgis | 1000 mm |
Atvyko laiku, kokybė tokia, kokia ir buvo tikėtasi.
Labai gražus ir patogus stalas.
Puikus