Prekės kodas: EXT0100

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

Spintos spalva nekeičiama.
Spintos matmenys pateikti prie specifikacijų.
Spalva nuo pateiktos nuotraukoje gali skirtis.
Rekomenduojama įsigyti su kitomis komplektą sudarančiomis prekėmis.
Medžiagos - mdf
Vidutinio tankio medienos plaušų plokštės (MDF) - bene plačiausiai įvairių baldų gamybos procese naudojama medžiaga. Dėl savo savybių MDF plokštės idealiai tinka nestandartinių formų baldams, detalių gamybai, frezavimui.
| Kilmė | Europa |
|---|---|
| Medžiagos | MDF |
| Durų skaičius | Vienų durų spinta |
| Spintos durys | Varstomos durys |
| Lentynos | Yra |
| Stalčiai | Yra |
| Garantija | 24 |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 1970 mm |
|---|---|
| Gylis | 400 mm |
| Plotis | 560 mm |