Foteliai

Filtrai Slėpti filtrus 532prekių kategorijoje

Foteliai internetu – puikus ir paprastas pasirinkimas  svetainei. Siūlome platų skirtingų stilių fotelių pasirinkimą už prieinamą kainą. Stilingus fotelius galite lengvai derinti prie sofos ar kitų svetainės baldų

Skaityti pilną aprašymą

Foteliai internetu

Kaip išsirinkti Jums tinkamiausią fotelį

Fotelis – vienas jaukiausių namų baldų. Patogiame, kokybiškame fotelyje mėgsta įsitaisyti tiek jaunas, tiek senas. Nors savo parduotuvėse siūlome itin platų fotelių asortimentą, iš kurio išsirinksite Jums tinkamiausią variantą, rekomenduojame atkreipti dėmesį į mūsų specialistų parengtas gaires.

Tinkamas audinys

Išsirinkę Jums labiausiai tinkantį fotelio dizainą, atkreipkite dėmesį ir į tai, kokiu audiniu jis aptrauktas. Fotelio audinį reikėtų rinktis ne vien derinant jį prie bendro svetainės interjero, bet ir taikantis prie Jūsų gyvenimo būdo. Pavyzdžiui, prabangūs, šviesaus atspalvio foteliai netiks asmenims, auginantiems mažus vaikus ar turintiems gyvūnų.

Tinkamas fotelio dydis

Besirinkdami fotelį atkreipkite dėmesį ne tik į jo dydį, bet ir bendrus kambario ir jame esančių baldų matmenis. Visi kambaryje esantys baldai ir detalės turėtų atitikti proporcijas ir kartu atrodyti estetiškai bei harmoningai. Todėl nedideliame kambaryje rekomenduojame rinktis lengvai atrodančius fotelius - nemasyvius, ant aukštų, plonų kojelių. Tuo tarpu, jeigu įrenginėjate didelių gabaritų svetainę, rinkitės masyvius fotelius trumpomis kojelėmis.

Skaityti plačiau Suskleisti
Fotelių derinimas tarpusavyje

Tam, kad dar labiau papuoštumėte savo svetainę, interjero specialistai rekomenduoja įsigyti fotelių porą. Fotelių pora kambariui suteikia simetrijos, svetainė pradeda atrodyti kur kas elegantiškiau. Tačiau nebūtina įsigyti visiškai identiškų fotelių poros – foteliai gali būti tiek vienodo, tiek skirtingų stilių. Nebijokite eksperimentuoti ir atraskite labiausiai Jums tinkanti baldų derinį.

Skaityti plačiau Suskleisti
Miegamieji foteliai – ar verta įsigyti

Dažnas žmogus susimąsto apie tai, ar verta įsigyti miegamąjį fotelį. Miegamasis fotelis – tai puikus pasirinkimas didelių gabaritų svetainei ypač tada, kai sulauksite nelauktų svečių. Nedidukas fotelis taps patogia, pilnaverte miego vieta. Tačiau kas tinka didelei svetainei, visai netinka mažai. Mažoje svetainėje statyti miegamojo fotelio nerekomenduojame. Miegamasis fotelis yra didelių gabaritų, kadangi jo apačioje įmontuojamas miegamasis mechanizmas. Tokio tipo fotelis mažoje svetainėje atrodys griozdiškai, nederės prie bendro mažos svetainės interjero, todėl jeigu norite mažoje svetainėje organizuoti miego vietą, rekomenduojame rinktis dvivietę sofa-lovą.

Skaityti plačiau Suskleisti