Prekės kodas: MAZ0344
Klaipėdoje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Klaipėdoje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

Staliukas Jūsų svetainei.
Interjero detalės į komplektą neįeina.
Staliuko aukštis 560 /740 mm.
Staliuko plotis 1200 / 2000 mm.
Matmenys pateikti prie specifikacijų.
Baldų plokštės ar audinių spalva nuo pateiktos nuotraukoje gali nežymiai skirtis, dėl Jūsų kompiuterio nustatymų, monitoriaus raiškos, apšvietimo ir kitų veiksnių.
| Kilmė | Lenkija |
|---|---|
| Spalva | Wenge |
| Spalvos | Wenge |
| Stalo prailginimas | Yra |
| Maksimalus stalo ilgis | 2000 |
| Garantija | 24 |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 560 mm |
|---|---|
| Ilgis | 1200 mm |
| Svoris | 39 kg |
| Plotis | 700 mm |
Labai puikus staliukas,patogus.
Kokybiškas ir gražus staliukas
Stabilus, patogus.