Prekės kodas: EXT7518

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

Baldų plokštės ar audinių spalva nuo pateiktos nuotraukoje gali nežymiai skirtis, dėl Jūsų kompiuterio nustatymų, monitoriaus raiškos, apšvietimo ir kitų veiksnių.
| Kilmė | Europa |
|---|---|
| Spalva | Balta blizgi Ąžuolas |
| Plokštės storis | 16 |
| Medžiaga | Laminuota drožlių plokštė |
| Garantija | 24 |
| Apšvietimas | Yra |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 1950 mm |
|---|---|
| Gylis | 470 mm |
| Plotis | 3100 mm |