Prekės kodas: WEBEXT0102

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

Pakabinama spintelė: 50x35x142,5 cm
Televizoriaus spintelė: 180x39,5x24,5 cm
Komoda: 100x35x144 cm
Lentyna: 180x21x19,5 cm
Baldų plokštės ar audinių spalva nuo pateiktos nuotraukoje gali nežymiai skirtis, dėl Jūsų kompiuterio nustatymų, monitoriaus raiškos, apšvietimo ir kitų veiksnių.
| Kilmė | Europa |
|---|---|
| Spalva | Artisan ąžuolas Balta |
| Lentynos | Yra |
| Plokštės storis | 16 |
| Medžiaga | MDF |
| Garantija | 24 |
| Apšvietimas | Nėra |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 1900 mm |
|---|---|
| Gylis | 400 mm |
| Plotis | 2800 mm |