Prekės kodas: KONLOV08

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

Į komplektaciją grotelės įtrauktos.
Lovos viduje yra patalynės dėžės.
Lova turi pakėlimo mechanizmą.
Pakeliamas mechanizmas: dujinis.
Lova parduodama be čiužinio.
Baldų plokštės ar audinių spalva nuo pateiktos nuotraukoje gali nežymiai skirtis, dėl Jūsų kompiuterio nustatymų, monitoriaus raiškos, apšvietimo ir kitų veiksnių.
LOVA PRISTATOMA SU SURINKTOMIS 160X200 GROTELĖMIS!
Audinio savybės:
Audinio tipas: Veliūras Audinio sudėtis: 100% Poliesteris Svoris: 330g/m2 Plotis: 142 cm Atsparumas trinčiai: 100 000 Atsparumas šviesai: 5
Dėmesio! Lovos grotelių karkasas yra surinktas, todėl atsiimant patiems jis gali netilpti į automobilį.
Audinio savybės:
| Kilmė | Ukraina |
|---|---|
| Medžiagos | Audinys |
| Lovos tipas | Dvigulė |
| Čiužinys | Nėra |
| Grotelės | Yra |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 120 |
| Tinka čiužiniui | 2000 x 1600 |
| Garantija | 24 |
| Lova turi pakėlimo mechanizmą | Taip |
| Audinys | Monolith |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 1225 mm |
|---|---|
| Ilgis | 2250 mm |
| Plotis | 1800 mm |