Prekės kodas: HOVFOT01
Klaipėdoje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Klaipėdoje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).
Vilniuje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Vilniuje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).
Kaune pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

| Kilmė | Lithuania |
|---|---|
| Sėdimosios dalies aukštis | 440 |
| Garantija | 24 |
| Audinio pasirinkimas | Taip |
| Sėdimos dalies gylis | 540 |
| Spyruoklės | Pocket ir Zigzaginės |
| Spalva | Šviesiai pilka |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 820 mm |
|---|---|
| Gylis | 1050 mm |
| Plotis | 880 mm |