Prekės kodas: KONKAM608

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).


Dėl savo savybių, tokių kaip elastingumas ir ilgaamžiškumas, “Zig Zag” tipo spyruoklės šiuo metu yra bene dažniausiai pasirenkamos gaminant minkštuosius baldus. Šios spyruoklės pasižymi išskirtine, vingiuota, forma, geba atlaikyti itin didelį svorį, o geriausias jų praktiškumo įrodymas - ilgus metus išliekantis sėdėjimo komfortas. Tad kad ir kaip ilgai nuspręstumėte naudoti savo minkštuosius baldus, su “Zig Zag” spyruoklėmis jie bus lyg nauji.

Į maišelius įvilktos “Pocket” tipo spyruoklės - puikus pasirinkimas absoliučios tylos gerbėjams. Kiekviena iš įvilktų spyruoklių yra savarankiška, tad nekelia jokių pašalinių garsų, tačiau efektyviai sutvirtina baldą ten, kur reikia atlaikyti didžiausią krūvį, ir užtikrina efektyvią oro cirkuliaciją.
| Miegojimo funkcija | Ne |
|---|---|
| Kilmė | Ukraina |
| Patalynės dėžė | Nėra |
| Sėdimosios dalies aukštis | 460 |
| Garantija | 24 mėn. |
| Audinio pasirinkimas | Taip |
| Sėdimos dalies gylis | 630 |
| Spyruoklės | Pocket Zigzaginės |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 860 mm |
|---|---|
| Gylis | 1610 mm |
| Plotis | 2230 mm |