Antčiužiniai

Filtrai Slėpti filtrus 16prekių kategorijoje

Gero miego kokybė yra neatsiejama ne tik nuo čiužinio, tačiau taip pat ir antčiužinio, kurio paskirtis užtikrinti, kad miego metu žmogaus oda kvėpuos, organizmas ilsėsis, galiausiai, pačios lovos su visais priedais priežiūra bus greita ir paprasta. Štai todėl siūlome labai platų antčiužinių pasirinkimą, kad kiekvienas rastų labiausiai tenkinantį jo asmeninius poreikius ir tuo pačiu tokį, kuris labiausiai tinka ant tam tikros lovos.

Skaityti pilną aprašymą

Antčiužiniai internetu

Kam reikalingi antčiužiniai?

Pagrindinis antčiužinio privalumas yra tas, kad jis padeda išsaugoti pagrindinio čiužinio funkcionalumą, garantuoja ilgaamžiškumą ir tuo pačiu gerina miego kokybę. Taip pat jie labai pasitarnauja tokiu atveju, kai miegamojo lovai pasirenkamas per kietas čiužinys. Tiesiog šiais laikais labai akcentuojama, kad kietesnis čiužinys gali užtikrinti kur kas geresnę stuburo poziciją, tad to suvilioti žmonės perka ne tokius patogius čiužinius. Papildomai gelbėja antčiužinys, kuris suteikia jam daugiau minkštumo bei garantuoja kur kas didesnį patogumą.

Lygiai taip pat ant viršaus dedami čiužinukai pasitarnauja ir tokiu atveju, kai pagrindinis čiužinys jau pradeda deformuotis. Miegojimas ant tokio nėra naudingas žmogaus sveikatai, tačiau kartais išmesti dėl mažų duobučių – gaila. Tokiu atveju vėl pasitarnauja antčiužiniai, kurie prisitaiko ne tik prie žmogaus kūno, tačiau ir prie pagrindinio čiužinio, garantuoja komfortabilų miegą.

Galiausiai – čiužinio higieniškumas yra dar viena svarbi jo pasirinkimo savybė. Jeigu didelį čiužinį išvalyti nebus paprasta, tai antčiužinius galima plauti skalbyklėje.

Skaityti plačiau Suskleisti
Antčiužinio pasirinkimas

Supratus, kad miegas be šio mažo čiužinio bus prastas – turite skirti laiko jo pasirinkimui. Juk kartą radus – galėsite mėgautis nauda ne vienerius metus. O kokie aspektai svarbiausi renkantis?

    • Storis – bene pats svarbiausias aspektas. Galima rasti antčiužinius nuo 3 cm iki 7 cm.
    • Taip pat ir kietumas, kuris klasifikuojamas taip pat kaip ir įprasto čiužinio.
    • Dydis, matmenys, kurie turi būti taikomi prie lovos, kito esamo čiužinio matmenų.
    • Sudėtis, kuri dažnai domina ir dėl priežiūros, plovimo galimybių.
    • Galiausiai – stilius, kuris vertinamas gal kiek mažiau, kadangi čiužinys bus dedamas po paklode, tad jis – nematomas. Tiesa – labai svarbus.

Geras miegas nuo kokybiško antčiužinio yra neatsiejamas, tad leiskite sau pasinerti į sapnų karalystę giliai ir saldžiai.

Skaityti plačiau Suskleisti