Prekės kodas: WEBSKA263

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

| Kilmė | Europa |
|---|---|
| Spalva | Auksinis Craft ąžuolas |
| Spintos durys | Stumdomos durys |
| Veidrodis | Yra |
| Garantija | 24 mėn. |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 2150 mm |
|---|---|
| Gylis | 620 mm |
| Plotis | 1750 mm |