Prekės kodas: STOL4468
Klaipėdoje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Klaipėdoje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).
Dėmesio: sandėlyje liko tik 1 vnt.

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

MDF dengta PVC 16mm.Clay grey mat.
Rankenėlės: 96 - 2342 metal

Laminuotos medienos drožlių plokštės (LMDP) - puikus pasirinkimas ieškantiems geriausio kainos ir kokybės santykio. Nepasižyminčios aukšta kaina, tačiau išsiskiriančios atsparumu neigiamam aplinkos poveikiui, šios plokštės gaminamos presuojant medžio drožles ir jas padengiant laminatu.
| Kilmė | Europa |
|---|---|
| Spalva | Artisan ąžuolas |
| Medžiagos | Laminuota MDP |
| Spalvos | Balta |
| Garantija | 24 mėn. |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 713 mm |
|---|---|
| Gylis | 16 mm |
| Plotis | 446 mm |