Prekės kodas: WEBEXT0125

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

5 dalių sekcija:
Plotis/aukštis/gylis cm.
Vitrina: 70/200/40 cm.
Vitrina: 70/158/40 cm.
Komoda: 150/91/40 cm.
TV spintelė: 150/52/40 cm.
Lentyna: 150/20/21 cm.
plokštės ar audinių spalva nuo pateiktos nuotraukoje gali nežymiai skirtis, dėl Jūsų kompiuterio nustatymų, monitoriaus raiškos, apšvietimo ir kitų veiksnių.
| Kilmė | Europa |
|---|---|
| Spalva | Balta |
| Plokštės storis | 16 |
| Medžiaga | Laminuota drožlių plokštė |
| Garantija | 24 |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 2000 mm |
|---|---|
| Gylis | 400 mm |
| Plotis | 4400 mm |