Prekės kodas: WEBEXT0108

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

Baldų plokštės ar audinių spalva nuo pateiktos nuotraukoje gali nežymiai skirtis, dėl Jūsų kompiuterio nustatymų, monitoriaus raiškos, apšvietimo ir kitų veiksnių.
| Kilmė | Europa |
|---|---|
| Spalva | Juoda Ąžuolas |
| Plokštės storis | 16 |
| Medžiaga | Laminuota drožlių plokštė |
| Garantija | 24 |
| Apšvietimas | Yra |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 1880 mm |
|---|---|
| Gylis | 396 mm |
| Plotis | 3150 mm |