Prekės kodas: WEBEXT0104

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

| Kilmė | Europa |
|---|---|
| Spalva | Juoda |
| Plokštės storis | 16 |
| Medžiaga | Laminuota drožlių plokštė |
| Garantija | 24 |
| Apšvietimas | Nėra |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 1500 mm |
|---|---|
| Gylis | 410 mm |
| Plotis | 2600 mm |