Prekės kodas: SUNKAM001
Kompaktiškas ir funkcionalus minkštas kampas, kuris puikiai tiks tiek mažesniems, tiek didesniems interjerams. Šis kampas suteikia komfortą, eleganciją ir praktiškumą, o jo universalus dizainas leis lengvai pritaikyti pagal Jūsų kambario išdėstymą.

Automatinis miegojimo mechanizmas „Disclosure“ - išsiskiriantis unikaliu judėjimu neliečiant grindų, mechanizmas pasižymi itin paprastu naudojimu. Viskas, ko reikia, tai baldo sėdimąją dalį patraukti į viršų ir į save, o tuomet nuleisti galinę dalį. Ir jau esate pasiruošę nakčiai!
| Miegojimo funkcija | Taip |
|---|---|
| Kilmė | Europa |
| Medžiagos | Audinys |
| Garantija | 24 mėn. |
| Miegamosios dalies plotis | 1500 |
| Miegamosios dalies ilgis | 2000 |
| Spalva | Tamsiai pilka |
| Miegojimo mechanizmas | Disclosure |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 740 mm |
|---|---|
| Gylis | 1430 mm |
| Plotis | 2500 mm |