Prekės kodas: PUKAM1127
Klaipėdoje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Klaipėdoje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).
Vilniuje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Vilniuje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).
Kaune pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

"Cordoba" modelis yra elegantiškas, funkcionalus ir patogus.
Idealiai tinka tiems, kurie vertina unikalų dizainą ir patogumą. Plieninės kojelės, kurios suteikia tvirtumo jausmą, bet taip pat suteikia modernų charakterį, harmoningai derindamos su bet kokiu interjeru.
Įrengtas tradicinis "dolphin" mechanizmas, "Cordoba" modeliui siūlo patogų miegą svečiams. Šio mechanizmo dėka jis gali būti lengvai ir greitai transformuojamas į erdvią lovą.
Papildomas privalumas yra atlenkiami galvos atlošai, kurie ne tik tarnauja kaip galvos atrama, bet ir prideda dizainerio prisilietimą, suteikdami "Cordoba" modeliui rafinuotą charakterį. Dėl modernaus dizaino, tvirtos konstrukcijos ir funkcionalumo derinio "Cordoba" modelis yra puikus sprendimas tiems, kurie ieško tiek stilingų, tiek praktiškų baldų savo svetainei.
Spyruoklės - zigzaginės
Dėl savo savybių, tokių kaip elastingumas ir ilgaamžiškumas, “Zig Zag” tipo spyruoklės šiuo metu yra bene dažniausiai pasirenkamos gaminant minkštuosius baldus. Šios spyruoklės pasižymi išskirtine, vingiuota, forma, geba atlaikyti itin didelį svorį, o geriausias jų praktiškumo įrodymas - ilgus metus išliekantis sėdėjimo komfortas. Tad kad ir kaip ilgai nuspręstumėte naudoti savo minkštuosius baldus, su “Zig Zag” spyruoklėmis jie bus lyg nauji.

Miegojimo mechanizmas „Dolphin“ - patogus ir lengvai naudojamas sprendimas, kurį perprasti gali visi. Po minkštuoju baldu esantis stalčius paverčia kiekvieną sofą patogia dviviete lova vos patraukus jį į save ir, naudojantis kilpa, iškeliant čiužinį į viršų. Tiesa, svarbu atminti, jog naktis bus kiek kietesnė, nei įprastoje lovoje su čiužiniu.
| Galimybė pačiam keisti kampo pusę | Nėra |
|---|---|
| Kilmė | Europa |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Spyruoklės | Zigzaginės |
| Miegamosios dalies plotis | 1260 |
| Miegamosios dalies ilgis | 2700 |
| Miegojimo mechanizmas | Dolphin |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 760 900 mm |
|---|---|
| Gylis | 2030 mm |
| Plotis | 3460 mm |