Prekės kodas: KONLOV219

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

Daisy yra stilinga ir patogi viengulė lova.
Lovos pagrindas yra metalinis rėmas ir rėmas su buko lentjuostėmis, kurios puikiai amortizuoja ir palaiko čiužinį.
Lovoje yra erdvi patalynės dėžė, kuri atsidaro kėlimo mechanizmu su dujiniais keltuvais.
Dėmesio! Lovos grotelių karkasas yra surinktas, todėl atsiimant patiems jis gali netilpti į automobilį.
Audinio savybės:
| Kilmė | Ukraina |
|---|---|
| Čiužinys | Nėra |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Grotelės | Yra |
| Tinka čiužiniui | 2000 x 900 |
| Garantija | 24 mėn. |
| Audinys | Vogue |
| Spalva | Galima rinktis |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 850 mm |
|---|---|
| Ilgis | 2160 mm |
| Plotis | 1060 mm |