Prekės kodas: SGTAX02
Klaipėdoje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Klaipėdoje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).
Vilniuje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Vilniuje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).
Kaune pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

ABBY – stilingas komfortas Jūsų namams.
Ieškote funkcionalaus ir stilingo baldo, kuris puikiai tiks tiek dienai, tiek nakčiai? ABBY modelis – tai puikus pasirinkimas ieškantiems praktiškumo, kokybės ir dizaino harmonijos. Šis baldas ne tik papuoš Jūsų svetainę ar svečių kambarį, bet ir užtikrins patogų poilsį bet kuriuo paros metu.
Spyruoklės - bonnel
“Bonell” - vienas lengviausiai prieinamų ir paprasčiausių sprendimų, pasižymintis patikimumu, patvarumu ir ilgaamžiškumu. Tai - pirmoji imta naudoti spyruoklių sistema, jau spėjusi įrodyti savo vertę. Tokio tipo spyruoklės sumažina drėgmės kaupimosi ir pelėsio atsiradimo tikimybę iki minimumo ir užtikrina efektyvų oro judėjimą.
| Kilmė | Europa |
|---|---|
| Čiužinys | Yra |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Medžiaga | Audinys |
| Spyruoklės | Bonnel |
| Miegamosios dalies plotis | 1120 |
| Miegamosios dalies ilgis | 2000 |
| Spalva | Pilka |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 1070 mm |
|---|---|
| Ilgis | 2070 mm |
| Plotis | 1120 mm |