Prekės kodas: SGTAX05

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

ABBY – stilingas komfortas Jūsų namams.
Ieškote funkcionalaus ir stilingo baldo, kuris puikiai tiks tiek dienai, tiek nakčiai? ABBY modelis – tai puikus pasirinkimas ieškantiems praktiškumo, kokybės ir dizaino harmonijos. Šis baldas ne tik papuoš Jūsų svetainę ar svečių kambarį, bet ir užtikrins patogų poilsį bet kuriuo paros metu.
Spyruoklės - bonnel
“Bonell” - vienas lengviausiai prieinamų ir paprasčiausių sprendimų, pasižymintis patikimumu, patvarumu ir ilgaamžiškumu. Tai - pirmoji imta naudoti spyruoklių sistema, jau spėjusi įrodyti savo vertę. Tokio tipo spyruoklės sumažina drėgmės kaupimosi ir pelėsio atsiradimo tikimybę iki minimumo ir užtikrina efektyvų oro judėjimą.
| Kilmė | Europa |
|---|---|
| Čiužinys | Yra |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Medžiaga | Audinys |
| Spyruoklės | Bonnel |
| Miegamosios dalies plotis | 1120 |
| Miegamosios dalies ilgis | 2000 |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 1070 mm |
|---|---|
| Ilgis | 2070 mm |
| Plotis | 1120 mm |