Prekės kodas: MEBL0047
Klaipėdoje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Klaipėdoje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

NORTON kolekcija moderni ir stilinga. Standartinių rankenų pašalinimas suteikia baldui griežtumo ir taip atveria platų interjero dizaino galimybių spektrą, priklausomai nuo vartotojo skonio. Pridėjus prie to paprastą formą ir minimalistinį dizainą, gauname baldą, kuris gali būti įtrauktas į bet kurio miegamojo, jaunimo kambario ar persirengimo kambario įrangą. Baldas yra sonomos ąžuolo spalvos.
PRODUKTO SKIRIAMOSIOS SAVYBĖS
- talpa.
- paprasta forma.
MEDŽIAGOS
- konstrukcija pagaminta iš laminuotų baldų lentos.
| Kilmė | Europa |
|---|---|
| Spalva | Sonoma |
| Lentynos | Yra |
| Medžiaga | Medienos drožlių plokštė |
| Lentynos tipas | Atvira Pakabinama |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 305 mm |
|---|---|
| Gylis | 280 mm |
| Plotis | 1270 mm |